Polecane firmy Akcesoria ślubne - Krosno
Krosno

Krosno

Akcesoria ślubne

Lokalizacja Krosno , Podkarpackie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Jesteśmy jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Naszą międzynarodową wizytówką jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną. Klienci wysoko cenią sobie również szkło formowane automatycznie, które oferujemy w doskonałej jakości i konkurencyjnych cenach. Szkło KROSNO tworzą mistrzowie w swoim fachu: artyści-hutnicy, projektanci, szlifierze i zdobnicy. To dzięki nim każdy produkt łączy w sobie unikatowe wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne.
Oferta Dodatkowe usługi
prezenty dla pary młodej
dekoracje
Usługi Usługi:
Marka KROSNO skrywa szeroki asortyment produktów, wyróżniających się funkcjonalnością, kunsztem i ponadczasowym wzornictwem. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Od 24 h do 5 dni roboczych – zamówienia standardowe. Do 3 tygodni – zamówienia ze zdobieniem indywidualnym (w przypadku kielichów ślubnych).

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Krosno 38-400

ul. Tysiąclecia 13

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ