Polecane firmy Atrakcje na wesele - Animatria
Animatria

Animatria

Atrakcje na wesele

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Animatria to zespół młodych ludzi, których pasją jest organizacja czasu dzieciakom. Nie straszne nam zamykanie w bańce mydlanej, czy eksperymenty naukowe. Ruch to nasze drugie imię, a malowanie buziek znane jest z estetyki i precyzyjnego wykonania. Animacje to świetny dodatek do każdego przyjęcia weselnego i poprawin, a nasi animatorzy zajmą się także najmłodszymi w nocy, kiedy rodzice będą szaleć do muzyki na sali tanecznej. Mamy w naszej ofercie także balony z helem i fotobudkę, a dla najodważniejszych – dmuchane zamki do skakania. Nasze usługi najlepiej jest rezerwować od 6 do 2 miesięcy przed uroczystością.
Oferta Dodatkowe usługi
animator
Przedział cenowy Przedział cenowy
300
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Animator dla dzieci
Balony
Bańki mydlane
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jakie atrakcje są możliwe do wynajęcia na wesele?

W podstawowych pakietach dzieciaki mogą pobawić się wśród baniek mydlanych i stworzyć własne origami. Brokatowe tatuaże i kolorowe balonowe zwierzaki będą mogły dzielnie towarzyszyć zabawom ruchowym i tanecznym – na parkiecie lub poza nim. Dla odważniejszych zorganizujemy bańki z dymem, ogniem i pianą, mydełka oraz dmuchany zamek. Głodomorzy mogą zdecydować czy wolą popcorn czy może jednak watę cukrową, a na pamiątkę każdy maluch wyjdzie ze zdjęciem z fotobudki wraz ze swoją ulubioną maskotką.

2. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować atrakcje?

Wystarczą nam dwa miesiące, jednak nawet w tydzień możemy zorganizować animatorów, którzy z pewnością na najwyższym poziomie zadbają o najmłodszych Gości wesela.

3. Na jaki czas atrakcja może zostać wynajęta?

Same animacje rekomendujemy w przedziale od 2 do 4 godzin – dużo się ruszamy i tańczymy, dlatego po tym czasie dzieciaki zazwyczaj są po prostu zmęczone! Jeżeli najmłodsi i Para Młoda wyrażają taką chęć – po animacjach organizujemy opiekę nocną, z tymi wytrwałymi pogramy w planszówki, a śpiochów utulimy do snu. Możemy zostać na całą noc. W ofercie mamy też animacje na poprawinach, tak więc jak widać – z Animatrią zabawa nie ma końca!

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ