Polecane firmy Atrakcje na wesele - Kucharski Music
Kucharski Music

Kucharski Music

Atrakcje na wesele

Lokalizacja Złotów , Wielkopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Czego rodzice nie mówią Tobie na temat wesela? Kucharski Music – Najdroższy Manager Twojej imprezy to odpowiedź na wszechobecny trend łączenia standardów w taki sposób, aby kompleksowo obsłużyć imprezę weselną. Połączenie nowoczesności i tradycji to odpowiedź na rosnące wymagania przyszłych par młodych. Dzisiaj nie wystarczy być tylko DJ-em, tylko wodzirejem, tylko konferansjerem czy animatorem. Należy te wszystkie funkcje połączyć i przyprawić całą paletą korzyści, czyli stworzyć indywidualny przepis kucharski na Twoją imprezę. Kiedy 15 lat temu zaczynałem przygodę weselną grając w zespole, świat ślubnych ceremonii wyglądał całkowicie inaczej. Gdy zdecydowałem o zaprzestaniu grania w zespole i uruchomieniu własnej marki w 2014 r., postanowiłem połączyć standardy tradycyjnej orkiestry ze standardami DJ-a, stąd w usłudze pojawiają się instrumenty takie jak gitara (biesiadowanie, przyśpiewki), czy kongi (bębny kubańskie), co stanowi znaczne rozszerzenie usługi. Prestiżu i poczucia wyjątkowości dodaje ściana multimedialna LED o wymiarach 6m2, która jest nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim nośnikiem filmów i zdjęć młodej pary, która od tej chwili nie musi się przejmować absolutnie niczym. Wystarczy, że udostępni swoje materiały. Przejmuję na siebie odpowiedzialność za realizację agendy, współpracę z obsługą oraz za całościowe ogarnięcie przestrzeni weselnej włącznie z powitaniem gości już przed salą weselną. Daję młodej parze niebywały spokój psychiczny. Zapomnij o tym, czego doświadczyłeś do tej pory na weselach. Nadeszła nowa era, więc przygotuj się na niespodziewane.
Oferta Dodatkowe usługi
wodzirej
Przedział cenowy Przedział cenowy
7000 - 11000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Artysta
Ciężki dym
Napis Love
Oprawa muzyczna
Wodzirej
Zespół i DJ
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować atrakcje?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przykładowo, soboty letnie często są zajęte już na półtora roku wcześniej, ale w zamian do dyspozycji są często pozostałe dni tygodnia. Niektóre terminy zimowe są możliwe do zarezerwowania nawet z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Informacji o dyspozycyjności wskazanego terminu udzielam od razu, natychmiast podczas nawiązania ze mną kontaktu.

2. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Tak: akordeonista podczas błogosławieństwa i wyjścia z domu / oprawa muzyczna w kościele / animator dla dzieci / magiczne lustro (fotobudka) / fotograf / kamerzysta / dekoracja światłem sali weselnej / barman / taniec w chmurach

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Wielkopolskie

Miasto: Złotów 77-400

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Paweł