Polecane firmy Atrakcje na wesele - Manufaktura cukierków
Manufaktura cukierków

Manufaktura cukierków

Atrakcje na wesele

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Poznaj słodki świat Manufaktury Cukierków, lidera ręcznej produkcji słodyczy na polskim rynku. Z pasją łączymy średniowieczną metodę wytwarzania karmelowych słodkości z nowoczesnymi potrzebami naszych klientów. Tak też powstały Słodkie Podarunki, czyli Wasz pomysł stworzony naszymi rękami.Zajmujemy się personalizacją cukierków poprzez umieszczenie w nich imion, inicjałów lub symboli Państwa Młodych.Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie tworzenia słodkich stołów oraz indywidualnych podziękowań dla gości weselnych. W naszej pracy stawiamy na jakość zarówno w zakresie konsultacji oraz tworzenia Waszego zamówienia, jak i w doborze najwyższej jakości produktów, w pełni naturalnych, bezglutenowych i wegańskich. Słuchamy, rozumiemy i realizujemy Wasze marzenia, ponieważ to Wasze zadowolenie jest w tym dniu najważniejsze.Wszystko to sprawia, że nasze karmelki to niebagatelne i wyjątkowe słodkie wykończenie przyjęcia weselnego. Słodkie podarunki: naturalne, piękne, unikatowe, Wasze.
Przedział cenowy Przedział cenowy
3 - 500 PLN
Usługi Usługi:
Dodatkowy asortyment: Wszystkie nasze produkty wykonane są z karmelu. W swojej ofercie posiadamy, lizaki, cukierki(karmelki) oraz okazyjne płaskorzeźby.
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jakie atrakcje są możliwe do wynajęcia na wesele?

W przypadku zamówień spersonalizowanych 3 tygodnie, w przypadku z zamówień z naszego stałego asortymentu jest to tydzień.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Miasto: Toruń 87-100

ul. Szeroka 33,

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ