Polecane firmy Cukiernia - CUKIERNICTWO KOSZYCZARSKI
CUKIERNICTWO KOSZYCZARSKI

CUKIERNICTWO KOSZYCZARSKI

Cukiernia

Lokalizacja Kalisz , Wielkopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Cukiernictwo Koszyczarski to ponad 30 lat doświadczenia w cukiernictwie. W naszym asortymencie są zarówno tradycyjne wyroby: pączki, drożdżówki, ciasta, ale także wyszukane desery oraz torty weselne. Łączymy tradycyjne składniki i nowoczesne techniki cukiernicze żeby każdego dnia osładzać życie naszym klientom. Mamy na swoim koncie tysiące przygotowanych tortów, setki weselnych realizacji słodkich stołów i setki tysięcy pączków. Założycielem firmy jest Krystyn Koszyczarski, od lat niezmiennie zafascynowany tematem lodziarstwa i cukiernictwa.
Oferta Dodatkowe usługi
tort
słodki stół
podziękowania dla gości
Przedział cenowy Przedział cenowy
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy w cenie zawarta jest dostawa tortu/ciasta?

Koszt dostawy tortu/ciasta jest uzależniony od miejsca dostawy. Do 15 km od siedziby firmy w Kaliszu dostawa jest w cenie, dalej – wiąże się dodatkową opłatą. Zamówienia realizujemy do 80 km od Kalisza.

2. Z jakim wyprzedzeniem należy złożyć zamówienie?

Na niektóre terminy jest możliwość złożenia zamówienia z niewielkim wyprzedzeniem. Rezerwacje terminów przyjmujemy zazwyczaj na rok przed przyjęciem. Szczegóły zamówienia ustalamy najpóźniej na miesiąc przed terminem uroczystości.

3. Czy trzeba ponieść jakieś dodatkowe koszty?

Ewentualne dodatkowe koszty mogą być związane z indywidualnymi preferencjami i nietypowymi elementami zamówienia. Pobieramy zadatek przed realizacją zamówienia. W przypadku zniszczenia lub zaginięcia elementów stelaża tortu lub braków w zastawie słodkiego stołu – obciążamy opłatą za brakujący lub zniszczony element.

4. Czy oprócz weselnego tortu istnieje możliwość zamówienia innych słodkości?

Oprócz tortu weselnego przygotowujemy również szeroki wybór ciast, babeczek, deserów oraz kompleksowo realizujemy słodkie stoły. Przygotowujemy także podziękowania dla gości w różnej formie. Ciasta na przyjęcia porcjujemy i każdą porcję umieszczamy w papilotce.

5. Czy istnieje możliwość wcześniejszej degustacji?

Przygotowujemy zestawy degustacyjne tortów i elementów słodkiego stołu na wybrany przez klienta termin. Czy można zamówić dodatkowe akcesoria (np. Topper)? Tak. Możemy również przygotować spersonalizowane lub tematyczne dodatki do słodkiego stołu. Jakie smaki oferuje cukiernia?

6. Czy można zamówić dodatkowe akcesoria (np. Topper)?

Tak. Możemy również przygotować spersonalizowane lub tematyczne dodatki do słodkiego stołu.

7. Jakie smaki oferuje cukiernia?

W ofercie mamy ponad 15 smaków tortów oraz około 100 smaków ciast i deserów. Szczególnym powodzeniem cieszą się torty, ciasta i desery z chrupiącą masą ciasteczkową.

8. Czy w ofercie można znaleźć ciasta bezglutenowe, dla alergików?

W naszym asortymencie są torty i desery bezowe, które zawierają minimalną ilość glutenu. Część z deserów dedykowanych na słodki stół w swoim składzie nie ma glutenu, jednak może zawierać gluten poprzez zanieczyszczenia krzyżowe. Na życzenie klienta zamawiamy certyfikowane produkty bezglutenowe na słodki stół.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Wielkopolskie

Miasto: Kalisz 62-800

ul. Cezarego Biernackiego 100

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ