Polecane firmy Dekoracje i aranżacje ślubne - Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej
Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Dekoracje i aranżacje ślubne

Lokalizacja Gdynia , Pomorskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej to pracownia dekoratorsko – florystyczna z zamiłowaniem do kwiatów i rękodzieła. Tworzymy niepowtarzalne dekoracje ślubne, łącząc potrzeby i marzenia klienta z naszym doświadczeniem i aurą wybranego przez nich miejsca. Nasze motto „ jesteśmy po to by tworzyć rzeczy piękne” przyświeca nam przy każdym projekcie. Podstawą naszych projektów są upodobania, charaktery i pasje Naszych Par dzięki czemu stworzona przez nas dekoracja powoduje, że Klienci i ich goście czują się wyjątkowo w tych szczególnych dla nich chwilach.
Oferta Dodatkowe usługi
florystyka
dekoracje stołów
dekoracja auta
Przedział cenowy Przedział cenowy
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Dekoracje na ślub
Usługi florystyczne
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy poza przygotowaniem dekoracji istnieje pomoc w ozdabianiu sali?

Oczywiście że tak, nasze projekty są tworzone od początku (wybór papeterii ślubnej) po samo przyjście na salę świeżo upieczonej Pary Młodej, dzięki temu nic nie jest dla nas zaskoczeniem i zawsze trzymamy rękę na pulsie.

2. Czy dekoracje są tworzone indywidualnie na życzenie Pary?

Jak najbardziej, nie wyobrażamy sobie sytuacji w której każdy projekt to kopia następnego. Każda Para Młoda, która się do nas zgłasza to otwarta księga pełna niepowtarzalnych inspiracji. Czerpiąc z nich, jesteśmy w stanie stworzyć nietuzinkowe dekoracje odzwierciedlające ich charaktery i upodobania.

3. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Jeśli chodzi o dekorację ślubną, Nasza firma to szerzej pojęte miejsce rękodzielnicze, dlatego tworzymy niepowtarzalne księgi gości, projektujemy na specjalne życzenie papeterię ślubną, a nawet projektujemy biżuterię metodą soutache.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Pomorskie

Miasto: Gdynia 81-594

ul. Tuwima 6e/7

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ