Polecane firmy Dekoracje i aranżacje ślubne - Kwiatem malowane
Dekoracje i aranżacje ślubne

Kwiatem malowane

Dekoracje i aranżacje ślubne

Lokalizacja Łódź , Łódzkie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Kwiatem Malowane to zaangażowanie, pasja oraz miłość do kwiatów. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami florystycznymi. Wedding by Kwiatem Malowane to nie tylko wykonanie bukietu ślubnego czy wiązanki dla druhny. Wykonujemy również dekoracje florystyczne kościołów, sal weselnych, jak i samochodów. Wszystkie detale są wspólnie ustalane podczas przygotowań. Chociaż preferujemy indywidualne spotkania to istnieje również możliwość zdalnego ustalenia szczegółów dla par które są daleko np. poza granicami Polski. Kwiaty oraz wszystkie dekoracje są specjalnie sprowadzane na uroczystość z różnych zakątków świata. Spotkajmy się i wspólnie stwórzmy kwiatowy klimat waszego wyjątkowego dnia. Czekamy na Ciebie Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa Wszyscy, którzy nie mają czasu lub możliwości, by osobiście odwiedzić naszą kwiaciarnię, mogą zamówić kwiaty przez Internet, a bukiet zostanie niezwłocznie wysłany pod wskazany adres. Nasz kurier kwiatowy dotrze do każdego miejsca na terenie: Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa i Konstantynowa Łódzkiego. Z naszych usług skorzystać może każdy, któremu zależy na przygotowaniu wyjątkowego bukietu okolicznościowego i szybkiej dostawie kwiatów, szczególnie zapraszamy tych który nie mieli jeszcze okazji przekonać się o efektach naszej pracy a w którą zawsze wkładamy całe serce. Flower Box Łódź Internetowa Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane” oferuje starannie wykonane Flower Boxy, skomponowane z wyselekcjonowanych kwiatów. Każdy może sam wybrać rodzaj bukietu oraz wielkość i kolor pudełka. My zajmiemy się resztą. Jeżeli nie znajdziesz w naszej standardowej ofercie tego czego szukałeś – skontaktuj się z nami a razem ustalimy szczegóły zamówienia które opłacisz na naszej stronie. Flower boxy w ostatnich latach stały się przebojem na ślubach wręczane zamiast kwiatów dla rodziców, jest to praktyczny prezent kwiatowy, który nie potrzebuje wazonu i stanowi równocześnie wspaniałą dekorację.
Oferta Dodatkowe usługi
florystyka
dekoracje stołów
dekoracja auta
Przedział cenowy Przedział cenowy
2000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Kwiaciarnia
Usługi florystyczne
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zamawiać dekoracje?

W przypadku dużych realizacji tj. bukiet ślubny, dekoracja kościoła, sali weselnej, samochodu minimalnym czasem aby dobrze przygotować realizację zlecenia to jeden miesiąc, ale zwykle pary zamawiają z wyprzedzeniem 3-6 m-cy. Nie jest rzadkością, że rezerwacja terminu jest z wyprzedzeniem jednego roku wraz z rezerwacją sali weselnej. W przypadku małych zleceń tj. bukiet ślubny z małymi ozdobami florystycznymi (korsarz, butonierka) najmniejszym terminem, aby można było uzgodnić szczegóły doboru kwiatów to dwa tygodnie. Nie przyjmujemy zleceń dla terminów poniżej tygodnia gdyż wszystkie zlecenia wykonywane są z kwiatów specjalnie sprowadzanych pod dane zlecenie.

2. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

W przypadku zleceń ślubnych zlecenie wykonywane jest w dniu ślubu z zachowaniem minimalnego terminu zamówienia. W przypadku zleceń florystycznej poczty kwiatowej minimalny czas realizacji zlecenia to 2h.

3. Czy poza przygotowaniem dekoracji istnieje pomoc w ozdabianiu sali?

Tak, oferujemy kompleksową usługę dekoracji sali, większość dekoracji wykonujemy w pracowni, następnie dostarczamy na miejsce, a po weselu demontujemy i odbieramy w dogodnym terminie.

4. Czy dekoracje są tworzone indywidualnie na życzenie Pary?

Tak, wszystkie elementy dekoracji są indywidualne ustalane podczas całego procesu przygotowań.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Dodatkowo oprócz dekoracji sali można u nas zamówić wszelkie dodatki florystyczne jak bukiet, butonierka, korsarze, wianki czy podziękowania dla rodziców.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Łódzkie

Miasto: Łódź 91-013

ul. Czarnkowska 2

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Artur