Polecane firmy Dekoracje i aranżacje ślubne - KWIECISTY ŚLUB
KWIECISTY ŚLUB

KWIECISTY ŚLUB

Dekoracje i aranżacje ślubne

Lokalizacja Szczecin , Zachodniopomorskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach, naturalnych materiałach, odpowiednio dobranych naczyniach i świecach oraz z dopracowanymi detalami zachwycą Twoich gości, podkreślą Was i sprawią, że będziecie czuć się niezwykle. Wystarczy, że poznam ogólny zarys tego co Wam się podoba, a pomogę doprecyzować szczegóły oraz stworzyć pełną koncepcję dekoracji. Jeżeli nie macie zupełnie pomysłu, to pomogę stworzyć wizję od zera. Pomogę znaleźć idealne rozwiązania i zadbam o wszystkie szczegóły, abyście czuli się pewnie, że będzie pięknie i spójnie oraz, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Przygotowuję kompleksowo dekoracje sal, kościołów lub ceremonii zaślubin w plenerze, dekoracje na zewnątrz lokalu, bukiet Panny Młodej, bukiety lub korsarze dla Świadkowej i Druhen, przypinki dla Pana Młodego i Świadka czy dekorację samochodu. Wypożyczam również akcesoria niezbędne do stworzenia niezapomnianej całości takie, jak wazony, świeczniki, lampiony, biały dywan, bieżniki, ścianki za Parą Młodą, podświetlenia, drewniane napisy czy tablice powitalne i sztalugi, podtalerza, obrusy czy materiałowe serwetki, napis MIŁOŚĆ. Jeśli trzeba dostarczę też krzesła np. Chiavari lub drewniane w stylu Boho. Zadbam również o najdrobniejsze detale jak winietki, numerki stołów czy serwetki (mogę pomóc również z zaproszeniami które będą stanowiły jedną całość z dekoracją).
Oferta Dodatkowe usługi
florystyka
dekoracje stołów
dekoracja auta
Przedział cenowy Przedział cenowy
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Dekoracje na ślub
Kwiaciarnia
Usługi florystyczne
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zamawiać dekoracje?

To bardzo zależy od tego jak popularna jest data ślubu. Zazwyczaj terminy u nas są rezerwowane od 6 miesięcy do 2 lat na przód. Ale jeśli do Twojego ślubu pozostało mniej czasu, to śmiało napisz, gdyż zdarza się że jakiś termin się zwolni lub po prostu jest mniej popularny i pomożemy wtedy nawet z mniejszym wyprzedzeniem 🙂

2. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Dla każdej Pary tworzę zawsze indywidualny projekt dekoracji, aby jak najlepiej oddać Wasze preferencje i podkreślić indywidualny charakter Waszej uroczystości.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Lidia