Polecane firmy Dekoracje i aranżacje ślubne - Rajt - hale namiotowe i wyposażenie
Rajt - hale namiotowe i wyposażenie

Rajt - hale namiotowe i wyposażenie

Dekoracje i aranżacje ślubne

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Działamy od 1989 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez plenerowych w tym prestiżowych i bajkowych wesel w plenerze. Lubimy wyzwania! Hala namiotowa na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu to nasza codzienność. Oferujemy: wynajmem profesjonalnych, wysokiej jakości namiotów oraz hal namiotowych, których jesteśmy również producentem wynajmem kompleksowego wyposażenia jak: stoły i krzesła bankietowe, cateringowe w tym krzeseł CHIAVARI i krzesła drewniane BOHO, wynajmem profesjonalnego modułowego parkietu tanecznego, którego jesteśmy również producentem Specjalizujemy się w realizacjach trudnych i nieprzeciętnych. Wielokrotnie braliśmy udział w prestiżowych eventach i weselach. Jako jedyna firma namiotowa w Polsce jesteśmy partnerem najlepszych agencji wedding plannerskich. Mieliśmy przyjemność współtworzyć wesela plenerowe dla znanych z pierwszych stron gazet osobistości, ludzi biznesu oraz sportu w tym najlepszych polskich piłkarzy. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie hal namiotowych i namiotów oraz transport sprzętu. Pracujemy na terenie całego kraju, zaufało nam już wielu klientów! Wszystkie zabudowy i projekty wesel oraz eventów plenerowych wykonujemy zgodnie z życzeniami naszych partnerów. Nie oferujemy gotowych rozwiązań – każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi.
Oferta Dodatkowe usługi
dekoracje stołów
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Meble ślubne
Namioty na wesele
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zamawiać dekoracje?

Nie ma tu określonej daty. Najbardziej popularnym terminem rezerwacji jest czas na rok przed planowanym przyjęciem ale mamy w naszym portfolio sytuacje, gdy namiot na wesele klienci zamawiali na 2 miesiące przed realizacją czy na 2 lata przed.

2. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

W naszej ofercie mamy bardzo bogaty asortyment wyposażenia jeżeli chodzi o wesela jak m.in. najbardziej pożądane krzesła na wesele czyli CHIAVARI, które w naszej firmie dostępne są w trzech kolorach: szampańskim, srebrnym oraz transparentnym. Każde krzesło posiada miękką poduszę przykręconą na stałe do krzesła. Poduszka jest pokryta eco skórą i jest niezwykle wygodna. Nasze krzesła co roku są odnawiane tak aby w ten wyjątkowy dzień były jak najbardziej eleganckie. Drugim rodzajem krzeseł jakie oferujemy to drewniane krzesła BOHO, które posiadają miękką ratanową poduszkę. Krzesła sa bardzo stabilne i szerokie. Idealnie nadają się na przyjęcia w stylu Rustic, Boho, Prowansja czy Eco. Naszą nowością są krzesła GLAMOUR, białe krzesła pokryte eco skórą, które zdominowały ostatnio amerykańskie i dubajskie wesela. Oprócz krzeseł oferujemy również wynajem parkietu tanecznego. Istnieje również możliwość wynajmu hali namiotowej wraz z parkietem, która dołączona do budynku stanowić będzie tzw. namiot taneczny.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 02-598

ul. J. Dąbrowskiego 116/32

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ