Polecane firmy Fotografia i film - Fotovideoart
Fotovideoart

Fotovideoart

Fotografia i film

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Zajmujemy się fotografią oraz filmowaniem na ślubach, weselach oraz innych imprezach okolicznościowych. Posiadamy duże doświadczenie, gdyż jesteśmy na rynku już od 15 lat. Filmy nagrywamy wysokiej jakości sprzętem, kamerami firmy Sony służącymi do rejestrowania ciągłego oraz bezlusterkowcami tej samej firmy, którymi nagrywamy krótkie klipy do teledysków, również w slow-motion. Ponadto posiadamy dwa drony oraz dwa krany kamerowe, które dają możliwość ciekawych ujęć z góry zarówno w domu Pani/Pana Młodego i kościele, jak i na sali weselnej. Zdjęcia wykonujemy aparatami marki Sony i Nikon. Z uroczystości ślubu i wesela oferujemy ponad tysiąc zdjęć, z których każde jest po wstępnej obróbce. Oferujemy też projekt i wykonanie fotoksiążek z możliwością dostosowania do potrzeb klienta (przez różne rodzaje papieru oraz materiału okładki; oprócz typowej skóry i płótna, posiadamy też np. akryl i drewno).
Oferta Dodatkowe usługi
reportaż ślubny
plener
sesja narzeczeńska
pakiet foto i wideo
fotoksiążka
tradycyjny album
film ślubny
podziękowania dla rodziców
pakiet foto i wideo
teledysk ślubny
Przedział cenowy Przedział cenowy
2600 - 6000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Fotograf
Kamerzysta
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować termin?

Najlepiej rok – od sześciu miesięcy do dwóch lat przed ślubem.

2. Ile trwa termin realizacji i obróbki zdjęć/filmu z uroczystości?

Sto dni roboczych od daty wykonania pleneru poślubnego.

3. Co zawiera Państwa oferta i czym się wyróżnia?

Nasza oferta podzielona jest na trzy główne pakiety, różniące się głównie ilością osób obecnych na weselu i zastosowanego sprzętu. Pakiet STANDARD obejmuje filmowanie na jedną kamerę oraz pełną usługę fotograficzną. Reportaż wykonywany jest od przygotowań w domu Pani/Pana Młodego do bloku z oczepinami. Wykonujemy także sesję plenerową w innym dniu niż wesele. W cenie tej usługi wykonujemy fotoksiążkę z okładką z ekoskóry a zapis reportażu foto-video jest nagrywany na pendrive okolicznościowy. Film, w zależności od preferencji klienta, może trwać od ok. 30 minut do 2-3 godzin, osobno wykonujemy też kilkuminutowy teledysk. Pakiet GOLD obejmuje wszystko, co znajduje się w pakiecie STANDARD, a ponadto: filmowanie na drugą kamerę, obsługa drona w domu Pana/Pani Młodej i kościele oraz kranu kamerowego na sali weselnej (tym zajmuje się dodatkowa, trzecia osoba). Pakiet DIAMOND obejmuje wszystko, co znajduje się w pakiecie GOLD, a ponadto: filmowanie slow-motion za pomocą dodatkowego sprzętu, wykonanie sesji narzeczeńskiej przed ślubem oraz fotoksiążki w oprawie akrylowej. Do wszystkich zamówień za pośrednictwem strony dodajemy także pakiet Foto-Protection (wykonanie gratis w okresie 3 lat od terminu ślubu jednej z wybranych usług, w tym sesję z brzuszkiem, sesję rocznicową, sesję BABY, reportaż z chrztu, itp.) Istnieje także możliwość wykonania samego filmowania lub samej fotografii, w opcjach na jednego lub dwóch operatorów. W ofercie mamy też sesję narzeczeńską, z której można wykonać zdjęcia np. na płótnie, idealne do wykorzystania w ramach podziękowań dla rodziców. Teledysk, film oraz zdjęcia za niewielką opłatą możemy przesłać na chmurę internetową, skąd każda osoba mająca link może pobrać materiały i je obejrzeć. Materiały przechowywane tam będą przynajmniej przez 3 miesiące.

4. Czy krótko po uroczystości są udostępniane próbki zdjęć lub filmu?

Standardowo nie udostępniamy zdjęć przed odbiorem, ale często się zdarza, że teledysk lub zdjęcia skończone są wcześniej i możemy się umówić, by dostarczyć je wcześniej. Za dopłatą możemy przesłać zdjęcia i teledysk w okresie do miesiąca.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Opolskie

Miasto: Tarnowiec 33-112

ul. Środkowa 28

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Fotovideoart