Mateusz Indyk Fotografia Kraków , Małopolskie - ceny, opinie. | Wedding Dream
Mateusz Indyk Fotografia

Mateusz Indyk Fotografia

Wyróżniona firma Mateusz Indyk Fotografia WYRÓŻNIONA
Odwiedź nas:

O nas

Od kiedy zajmuję sie fotografiią ślubną lubię uznawać się za storytellera, czyli za osobę, która poprzez kadry, fotografie opowiada w barwny sposób zwięzłą hisotrie opisującą jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.
To co dla mnie ważne w fotografii to spontaniczność, dlatego robię zdjęcia starając się być niewidocznym. Te momenty, uchwycone "pomiędzy" nadają mojej opowieści niepowtarzalnego uroku. Wtedy - nie widząc mnie - jesteście w stu procentach sobą. Nie pracuję jednak cały czas jakby mnie nie było. Sporo rozmawiam i dużo się uśmiecham. Staram się aby Wy oraz Wasza rodzina i goście dobrze się przy mnie czuli - jak przy starym znajomym, a nie obcym który przyszedł odwalić robotę
Ważne jest dla mnie aby wyłapać drobne, nadające charakteru gesty, uśmiechy, spojrzenia, momenty zamyślenia. Sytuacje, które w trakcie tego chaosu ślubnego dnia działy się za Waszymi plecami, a do których z uśmiechem i łezką w oku będziecie wracali raz za razem nie tylko podczas przeglądania zdjęć zaraz po ślubie ale i przez całe życie.
Dynamizm! Wielu twierdzi, że jestem najbardziej żywym fotografem jakiego widzieli. Prywatnie jestem żywym srebrem i to staram się przełożyć na moją fotografię. Nie lubię statycznych, ustawianych ujęć. Biegam, szukam, obserwuję!

Nasze cechy

Nasze cechy:
reportaż ślubny
plener
sesja narzeczeńska
fotoksiążka
sesja zagraniczna
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Przedział cenowy 3800 - 6000 zł
Dodatkowe usługi:
Działamy w obszarach:

Ocena Par Młodych

-

Ten usługodawca nie ma jeszcze żadnych ocen. Chcesz zostawić opinię?

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

Wiadomość do Mateusz
* Pola obowiązkowe
Wiadomość do Mateusz
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe