Polecane firmy Fotografia i film - My moments
My moments

My moments

Fotografia i film

Lokalizacja Kościelec , Wielkopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Nasze produkcje realizujemy w wybranym przez Was miejscu na terenie całej Polski i za granicą. Zajmujemy się filmem ślubnym i fotografia ślubną. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania. Realizowane przez nas filmy i fotografie tworzymy w wysokiej jakości oraz według naszego stylu montażowego. To Wy jesteście dla Nas inspiracją. Mymoments.
Oferta Dodatkowe usługi
reportaż ślubny
plener
sesja narzeczeńska
pakiet foto i wideo
fotoksiążka
sesja zagraniczna
tradycyjny album
film ślubny
filmowanie z powietrza - DRON
podziękowania dla rodziców
sesja narzeczeńska - teledysk
pakiet foto i wideo
teledysk ślubny
Przedział cenowy Przedział cenowy
2000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Fotograf
Kamerzysta
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować termin?

Przy rezerwacjach terminów na fotografię ślubną i film ślubny panuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”:-) Na ogół młode pary rezerwują termin na rok lub dwa lata przed ceremonią. Oczywiście zdarzają się też rezerwację na “ostatnią chwilę” 🙂 Wstępna rezerwacja to trzy dni. Finalna rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.

2. Ile trwa termin realizacji i obróbki zdjęć/filmu z uroczystości?

Od 1 do 6 miesięcy.

3. Co zawiera Państwa oferta i czym się wyróżnia?

W swojej ofercie możemy zaproponować Młodej Parze jednocześnie Film Ślubny, Fotografię Ślubną, Film ślubny i zdjęcia z powietrza w jakości FULL HD lub 4K. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Dodatkowo w plenerze zawsze pracujemy minimum w dwie osoby. Na plenerze nie mamy ograniczonego czasu pracy. Pracujemy tak długo, aż jesteśmy zadowoleni z efektu. Bardzo ważnym elementem wyróżniającym nas jest praca przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Aby idealnie doświetlić plan zdjęciowy korzystamy z lamp Profoto, które gwarantują idealne efekty kreowania światłem. Wiele fantastycznych zdjęć, którymi możemy się cieszyć, nigdy by nie powstało, gdyby zabrakło mocy błysku. Zwykłe lampy systemowe, jakich używa większość fotografów, nie mają szans w starciu z mocnym światłem słonecznym, ponieważ siła ich błysku jest o 20 razy niższa. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego do pracy używamy Nikon D5, Aparat SONY Alpha 7 III, Profoto.

4. Czy krótko po uroczystości są udostępniane próbki zdjęć lub filmu?

Tak, jeśli Para Młoda sobie tego życzy 🙂

Kontakt

KONTAKT

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Aleksandra