Polecane firmy Fotografia i film - Tatrafoto
Tatrafoto

Tatrafoto

Fotografia i film

Lokalizacja Zakopane , Małopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Jesteśmy małżeństwem – łączy nas wspólna pasja – fotografia, która i szybko stała się sposobem na wspólne życie i motywem przewodnim w naszym życiu. Nie można zapomnieć o miejscu w jakim pracujemy – Zakopane – stolica Tatr – miejsce wyjątkowe, które stanowi dla nas siłę napędową do działania, pozwala nam się spełniać i realizować artystycznie. Wg Collina P. Sisson „Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”. My kochamy, to co robimy – fotografia jest czymś, co pochłania nas bez końca i daje nam możliwość wyrażania siebie. Fotografia łączy wszystkie najważniejsze aspekty naszego życia! Mówi się, że w życiu nic dwa razy się nie zdarza, dzięki swojej pracy możemy uwieczniać na fotografiach najważniejsze i najpiękniejsze momenty z życia, które będą przywoływać piękne wspomnienia i staną się niezapomnianą pamiątką na całe życie. Najcenniejszym, co posiadamy jest czas i wspomnienia, które chętnie zatrzymamy dla naszych Par w kadrach.
Oferta Dodatkowe usługi
sesja zdjęciowa online
Przedział cenowy Przedział cenowy
600 - 4500
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Fotograf
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować termin?

Okres tuz po zaręczynach jest idealnym momentem aby rozpocząć pierwsze przygotowania ślubne, jest to też odpowiedni okres na rezerwacje terminu u fotografa ☺

2. Ile trwa termin realizacji i obróbki zdjęć/filmu z uroczystości?

Postprodukcja zdjęć jest niezwykle ważnym elementem fotografii ślubnych, polega na nadaniu zdjęciom własnego stylu i klimatu. To postprodukcja jest odpowiedzialna za to, jak reportaż wygląda finalnie, dlatego temu etapowi naszej pracy poświęcamy dużo czasu – zazwyczaj jest to okres 1-3 miesięcy.

3. Co zawiera Państwa oferta i czym się wyróżnia?

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, przecież każdy ślub to inna historia!. Zawsze staramy się dowiedzieć na czym najbardziej zależy naszym klientom, aby przygotować unikatową ofertę dostosowaną do ich preferencji. Naszą ofertę wyróżnia duża elastyczność – nasze pary mogą wybierać spośród różnych pakietów zarówno ślubnych jak i plenerowych, które przygotowywane są specjalnie dla nich.

4. Czy krótko po uroczystości są udostępniane próbki zdjęć lub filmu?

Zawsze chętnie na życzenie Pary Młodej udostępniamy kilka zdjęć zaraz po ślubie.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Małopolskie

Miasto: Zakopane

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ