Polecane firmy Medycyna estetyczna - PROESTETICA
PROESTETICA

PROESTETICA

Medycyna estetyczna

Lokalizacja Poznań , Wielkopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

PROESTETICA Klinika Medycyny Estetycznej dr Prager to nowoczesna, multidyscyplinarna klinika pozwalająca kompleksowo zadbać o urodę. Wdrażamy nowoczesne terapie, oferując bardzo szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii, ginekologii estetycznej, modelowania ciała oraz kosmetologii high-tech. Zajmujemy się kompleksowo terapią twarzy, w tym: usuwaniem zmarszczek, przywracaniem jędrności i elastyczności skóry, leczeniem przebarwień i zmian naczyniowych oraz usuwaniem cieni pod oczami. Specjalizujemy się w laseroterapii, która daje spektakularne rezultaty w odmładzaniu, redukowaniu blizn, zmarszczek, wyrównywaniu kolorytu skóry, a także depilacji laserowej. Prowadzimy skuteczne terapie modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, zwalczania cellulitu, likwidacji wiotkości skóry i rozstępów . Naszym atutem jest znakomita kadra specjalistów: lekarzy i kosmetologów z bogatym doświadczeniem wykonujących zabiegi przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz preparatów renomowanych marek. Dążąc nieustannie do najwyższych standardów dokładamy starań, aby nasi Pacjenci od przekroczenia progu kliniki otoczeni byli fachową opieką i miłą atmosferą. W trosce o ich wygodę stworzyliśmy nowoczesny, komfortowy obiekt z przestronnymi, klimatyzowanymi pomieszczeniami.
Oferta Dodatkowe usługi
kosmetologia
Przedział cenowy Przedział cenowy
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem Panny młode powinny zaplanować zabiegi z zakresu Medycyny estetycznej i umówić się na konsultacje?

W zależności problemu i efektu, który chcemy osiągnąć, terapia może trwać od jednego dnia do kilku miesiecy. Najlepiej skorzystac z konsultacji medyczno-kosmetologicznej, podczas której specjaliści poznają cele Pacjenta i zaproponują odpowiednie rozwiazania. Im więcej czasu przed ślubem będzie można przeznaczyć na przygotowania, tym bardziej zaawansowane zabiegi będzie można wykonać i tym samym spodziewać się lepszych rezultatów. Pakiet zabiegów ekspresowych typu “last minute” należy umawiać najpóźniej na około 2 tygodni przed datą uroczystości.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Wielkopolskie

Miasto: Poznań 60-458

ul. Słupska 31

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ