Polecane firmy Moda męska - Atelier Zabłotny
Atelier Zabłotny

Atelier Zabłotny

Moda męska

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Atelier Zabłotny to marka krawiecka z prawie 30 letnim doświadczeniem w szyciu miarowym. Jako nieliczni posiadamy własną pracownię w Polsce; nie zlecamy szycia żadnym innym podmiotom, wykonujemy garnitury w całości u siebie. Naszą standardową usługą jest mocno rozbudowany system zdjęcia miary (semi bespoke) z szerokim wyborem krojów, wykończeń i dodatków. Mówiąc krótko: tworzymy garnitury od podstaw, a nie wpasowujemy klientów w gotowe szablony. Możemy modyfikować praktycznie każdy z elementów wykończenia i kroju, indywidualnie personalizować, projektować od zera. Czas potrzebny na uszycie to ok 5-6 tygodni. Jesteśmy w stanie skrócić ten termin na specjalne życzenie. W tym czasie klient ma co najmniej dwie przymiarki.
Oferta Dodatkowe usługi
koszula
Przedział cenowy Przedział cenowy
119 - 9900
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Garnitury
Koszule
Marynarki
Muszki, krawaty i poszetki
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jaki jest czas oczekiwania na garnitur po złożeniu zamówienia?

Wspólnie decydujecie o wyglądzie ubrania Pana Młodego od samego początku jego tworzenia. Macie możliwość nieograniczonej ingerencji w krój, wykończenie. Nasz krawiec z 45-letnim stażem precyzyjnie zdejmie miarę i zadba o najwyższą jakość wykonania usługi. Doradzimy Wam w sprawie stopnia formalności stroju oraz zaproponujemy odpowiednie tkaniny i dodatki.
 
Krok 1: Poznajemy Wasze preferencje oraz szczegółu ślubu i proponujemy ubiór Pana Młodego stosowny do okoliczności i wyglądu sukni Panny Młodej.
– wybieramy wspólnie tkaniny, zbieramy kilkadziesiąt wymiarów z ciała oraz omawiamy krój, poziom dopasowania i wykończenia garnituru. 

Krok 2: Oferujemy pierwszą przymiarkę (robocza forma ubrania bez dziurek i guzików, z wszytym jednym rękawem).
– dopracowujemy krój i nanosimy potrzebne korekty.

 Krok 3: Zapraszamy do finalnej przymiarki garnituru. Razem z Wami oceniamy, jak ubranie układa się na sylwetce i w ruchu, a także czy zapewnia odpowiedni komfort.
– w nielicznych przypadkach potrzebujemy kilku drobnych korekt. Zazwyczaj przekazujemy gotowy do odbioru garnitur i udzielamy kilku praktycznych wskazówek pielęgnacyjnych.

2. Czy są możliwe modyfikacje garnituru? Jak to wpływa na cenę i czas oczekiwania?

Na każdym etapie powstawania zamówienia jest do dyspozycji nasz mistrz krawiecki z ponad 45 letnim doświadczeniem oraz osobisty asystent, który pomoże przy wyborze tkaniny, kroju i dodatków. Zapewniamy dobór akcesoriów takich jak: krawaty, muchy spinki, poszetki oraz buty. 


3. Czy w salonie/pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Istnieją również inne udogodnienia, takie jak wybór kolorowych podszewek, guzików z naturalnego rogu bawolego oraz masy perłowej, personalizacja marynarki poprzez ręcznie wyhaftowany monogram lub umieszczenie na ubraniu wszywki z imieniem i nazwiskiem właściciela. Klientom, którzy nie mają czasu, aby odwiedzić atelier, oferujemy usługę Home Service, która umożliwia umówienie spotkania we wskazanym przez klienta miejscu, również poza standardowymi godzinami pracy.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 00-499

ul. Plac Trzech Krzyży 16

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ