Polecane firmy Moda męska - KRAWIEC Z DOJAZDEM
KRAWIEC Z DOJAZDEM

KRAWIEC Z DOJAZDEM

Moda męska

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Koniec z marnowaniem czasu w sklepach. Koniec z dopasowywaniem się do gotowych, seryjnie produkowanych produktów. KRAWIEC Z DOJAZDEM to alternatywa dla mężczyzn, dla których liczy się wygoda, jakość i wyjątkowość. • Wygoda Bez wychodzenia z domu. To my przyjedziemy do Ciebie. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju! • Jakość Ręczne rzemiosło. Specjaliści, którzy skupią się w 100% na Twoich potrzebach. • Wyjątkowość Unikalne, w pełni personalizowane ubranie. Swoim garniturem komunikujesz światu kim jesteś. A jesteś wyjątkowy! Stworzymy dla Ciebie garnitur, który będzie wyrażał Twoją osobowość, podkreślał status i kreował wizerunek.
Oferta Dodatkowe usługi
krawat
spinki do mankietów
Przedział cenowy Przedział cenowy
149 - 3500 PLN
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Dodatki
Garnitury
Marynarki
Muszki, krawaty i poszetki
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy Pan Młody musi umawiać się wcześniej na wizytę lub przymiarki? Z jakim wyprzedzeniem?

W momencie, gdy zgłosisz chęć skorzystania z naszej usługi, wówczas to my dla Ciebie będziemy wszytko monitorować, tak abyś na wszystko miał czas.

2. Jaki jest czas oczekiwania na garnitur po złożeniu zamówienia?

Czas oczekiwania wynosi od 2 (express) do 6 tygodni. Warunki realizacji zamówienia w trybie expresowym omawiane są indywidualnie.

3. Czy w salonie/pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Na każdym etapie powstawania zamówienia masz do dyspozycji naszego mistrza krawiectwa, który służy fachowym doradztwem. Bardzo ważnym elementem każdej stylizacji są dodatki, to właśnie one decydują o finalnym efekcie. Stworzymy je dla Ciebie. Umożliwiamy pełną personalizację zamawianej odzieży. Od wyboru kolorowej podszewki po wybór guzików i ozdobnego haftu.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Rzeszów 35-630

ul. Saska 63

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ