Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - KOKONET.PL
KOKONET.PL

KOKONET.PL

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Marka KOKONET.pl powstała 2015 roku. Stworzona z myślą o kobietach i dla kobiet. Oferujemy biżuterię klasy premium KOKONET premium collection – która znalazła uznanie wśród przyszłych Panien Młodych. Wyróżnia ją lekkość, klasa, bardzo dobra jakość i całkowita hipoalergiczność. Wyrafinowane wzornictwo łączy w sobie elementy charakterystyczne dla stylu glamour oraz boho – można znaleźć tu motyw delikatnej, tkanej koronki ale, i nie brakuje inspiracji naturą, gdzie odzwierciedlenie znajduje się w motywach florystycznych. Nie tylko śledzimy, ale i tworzymy trendy. Unikalna, ręcznie robiona kolekcja ozdób do włosów Naszej marki, to odpowiedź na pragnienie poszukiwania wyjątkowych dodatków. Stay unique with KOKONET!
Oferta Dodatkowe usługi
ozdoby do włosów
biżuteria (kolczyki & naszyjniki & bransoletki)
prezenty dla pary młodej
Przedział cenowy Przedział cenowy
59 - 299 PLN
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Ozdoby do włosów
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem przyszła Panna Młoda powinna zamówić/dokonać zakupu?

Panna Młoda może złożyć u Nas zamówienie w dowolnym momencie, jednakże rekomendujemy, aby była to odpowiednia ilość czasu, aby dodatki były dobrane idealnie, a przesyłka zdążyła dojść na czas.

2. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Przeważającą część zamówień realizujemy w ciągu 24h-48h- w przypadku, gdy w trakcie realizacji wystąpią niespodziewane przeszkody kontaktujemy się z Klientkami.

3. Czy Panna młoda może zakupić u Państwa gotowy produkt?

tak

4. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Tak. Nasze Klientki mogą u Nas zamówić biżuterię, jak i ozdoby do włosów według swojej wizji. Często inspiracje to pierwszy krok to powstania perfekcyjnej ozdoby. Czas realizacji w przypadku indywidualnych zamówień wynosi od 3 do 7dni roboczych.

5. Czy biżuteria/ozdoby/akcesoria są tworzone indywidualnie, zgodnie z propozycją Panny Młodej?

Tak - wprowadziliśmy taką możliwość. Nasze asystentki udzielają bezpłatnych konsultacji w zakresie doboru i zaprojektowania unikalnej biżuterii.

Kontakt

KONTAKT

Cała Polska

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ