Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - Koronki iwogg
Koronki iwogg

Koronki iwogg

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Koronki iwogg to marka tworząca unikatową, koronkową biżuterię ślubną, w której główną rolę odgrywają srebrne, misterne koronki. Powstają one z kilku metrów drutu, mnóstwa cierpliwości, zapału oraz radości tworzenia. Ich delikatność doskonale współgra z cudownymi minerałami, perłami i kryształami Swarovskiego. Ponadto różnorodność wzorów a także możliwości łączenia kilku modeli w jeden, całkowicie nowy, pozwala na to by każda kobieta odnalazła w ofercie coś wyjątkowego i idealnie dopasowanego do jej potrzeb lub okazji.
Oferta Dodatkowe usługi
pierścionki zaręczynowe
biżuteria ślubna
Przedział cenowy Przedział cenowy
60 - 1000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda proces zamawiania obrączek/ biżuterii?

Biżuterię w postaci pokazowych modeli zamawiać można bezpośrednio na stronie www.iwogg.pl. W przypadku projektu indywidualnego najlepiej kontaktować się przez podany na stronie formularz kontaktowy lub bezpośrednio drogą mailową.

2. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Najlepiej kontaktować się w momencie ustalenia wizji swojego wyglądu. Wybór sukni, decyzja, co do planowanego upięcia i makijażu to doskonały moment na wkomponowanie biżuterii i dodatków biżuteryjnych. Z uwagi na czas realizacji zamówienia prosimy o kontakt najpóźniej 1 miesiąc przed datą uroczystości. Jednak w sytuacjach kryzysowych również staramy się stanąć na wysokości zadania.

3. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

Oczywiście.

Kontakt

KONTAKT

Cała Polska

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Iwona