Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - Łazur
Łazur

Łazur

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja Jasło , Podkarpackie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Firma Łazur to renomowany polski producent obrączek i pierścionków zaręczynowych, dystrybutor biżuterii ślubnej i okazjonalnej. Podczas tych niezwykle ważnych decyzji i magicznych chwil jesteśmy z Wami już od lat 80. Wówczas to w Jaśle powstał nasz pierwszy zakład jubilerski. Naszym celem było tworzenie biżuterii wyjątkowej, która ma zachwycać swoim kunsztownym wykonaniem, przypominać każdy uśmiech czy łzę radości i trafiać w najbardziej wymagające gusta. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 partnerów handlowych, dzięki czemu nasza biżuteria ślubna dostępna jest na terenie całego kraju. Za swoje wyroby byliśmy wielokrotnie nagradzani, otrzymując szereg prestiżowych wyróżnień potwierdzających jakość naszych produktów. Jako lider w produkcji obrączek jesteśmy dumni, że to właśnie nasze produkty są najczęściej wybieranym symbolem miłości przez narzeczonych, a najwyższej jakości materiały i narzędzia pracy oraz profesjonalizm naszych pracowników są doceniane w opiniach naszych klientów.
Oferta Dodatkowe usługi
pierścionki zaręczynowe
biżuteria ślubna
Przedział cenowy Przedział cenowy
50 - 9999
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Obrączki
Pierścionki zaręczynowe
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda proces zamawiania obrączek/ biżuterii?

Obrączki można zamówić bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową www.obraczki.pl korzystając z konfiguratora obrączek 3D. Zachęcamy również do skorzystania z ofert naszych zaufanych Partnerów Handlowych. Punkt najbliżej Ciebie znajdziesz TUTAJ.

2. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Zalecamy, aby nad wyborem wymarzonych obrączek pochylić się nie później niż 1,5 miesiąca przed datą ślubu. Warto zmierzyć rozmiar palca kilkukrotnie – w chłodny oraz ciepły dzień. Można również skorzystać z opcji bezpłatnych miarek. Wysyłamy do was odpowiedniki obrączek wykonane w srebrze. Można je nosić przez okres 2 – 3 tygodni. Dzięki temu zyskacie pewność, że rozmiar jest odpowiedni, a pozostałe parametry typu szerokość lub wysokość zapewniają komfortowe użytkowanie. Sama realizacja zamówienia trwa 5 dni roboczych.

3. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

Oczywiście 😊 w tym celu należy wysłać do nas zdjęcie wymarzonych obrączek.

4. Czy na obrączkach/ biżuterii grawer wykonywany jest na miejscu?

Jak najbardziej 😊 Poza standardowym grawerem laserowym coraz częściej Pary Młode nadają swoim obrączkom wyjątkowego, spersonalizowanego wykończenia. Pojawiają się odręczne napisy, odcisk palca ukochanej osoby czy też fragment zapisu EKG. Data ślubu zastępowana jest przez kilka słów z ulubionej piosenki albo cytatem z książki.

5. Czy w pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

W naszej Firmie oferujemy również usługę korekty rozmiaru, odświeżania obrączek oraz możliwość oprawy kamieni w obrączkach.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Jasło 38-200

ul. Kowalowy 134

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ