Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - MARAND GOLD
MARAND GOLD

MARAND GOLD

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Biżuteria Marand powstaje dzięki połączeniu pasji tworzenia i talentu naszych projektantów oraz wybitnych umiejętności doświadczonych jubilerów. Projektowanie traktujemy jak sztukę, której istotą jest przemiana kruszcu w biżuterię, która zachwyca precyzją wykonania i wzornictwem. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez blisko pół wieku istnienia naszej pracowni złotniczej umożliwia nam tworzenie biżuterii najwyższej jakości. Ponadczasowe piękno naszych kolekcji czyni je doskonałym symbolem uczuć oraz wspaniałym prezentem, który sprawi, że magia chwili pozostanie na zawsze w pamięci. W pracowni projektowej M.Studio realizujemy pomysły naszych Klientów jak i projektujemy oryginalną biżuterię Marand. Proponujemy naszym Klientom obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe o wysokim walorze estetycznym i wieloletniej trwałości, a umieszczone w nich wygrawerowane dedykacje utrwalą czas i będą przywoływały te wyjątkowe chwile. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie proponujemy szeroki wybór biżuterii.
Oferta Dodatkowe usługi
pierścionki zaręczynowe
biżuteria ślubna
Przedział cenowy Przedział cenowy
10 - 17000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Obrączki
Pierścionki zaręczynowe
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda proces zamawiania obrączek/ biżuterii?

Wybór obrączek ślubnych to ważny moment na drodze Młodej Pary. Obrączki które proponujemy Państwu są sprawdzonym rozwiązaniem i wykazują się długoletnią trwałością. Wszystkie wytwarzane są w naszej firmie przez co mają Państwo gwarancję serwisu bez ograniczeń czasowych niezależnie od wybranego fasonu. Nasze obrączki wykonane są techniką bezszwową, oznacza to, że nie są łączone i lutowane. Mają wnętrze typu komfort, są bardzo wygodne w użytkowaniu. Takie walory czynią je najlepszym wyborem.
Obrączki są dostępne w naszym sklepie internetowym, wystarczy nas odwiedzić i dokonać zakupu. Termin realizacji to ok. 7-10 dni roboczych.

2. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Im wcześniej tym lepiej, ale termin 14 dni daje gwarancję realizacji.

3. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

Tak, nasza firma pomaga w realizacji własnego pomysłu na obrączki, zapraszamy do działu M.Studio

4. Czy na obrączkach/ biżuterii grawer wykonywany jest na miejscu?

Tak, wykonujemy grawer w obrączkach i pierścionkach. Mamy też w ofercie pudełka z grawerowaną tabliczką, na której można umieścić dłuższą dedykację podaną przez Klienta.

5. Czy w pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Biżuteria na zamówienie, grawerowanie w obrączkach, pierścionkach, na tabliczkach, druk 3d, projektowanie, odlewnictwo dla jubilerstwa, oferta b2b

Kontakt

KONTAKT

ul. Horodniany 7

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ