Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - Mokobelle
Mokobelle

Mokobelle

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż do świata MOKOBELLE, świata, w którym króluje piękno, elegancja i najwyższa jakość. Dlatego też nasze kolekcje tworzone są ręcznie przez artystów jubilerów przy wykorzystaniu tradycyjnych technik. Używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów oraz naturalnych, półszlachetnych i szlachetnych kamieni. Pragniemy, aby nasza biżuteria jak najlepiej trafiała w Twój gust – to Twoje pomysły i potrzeby zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Z tego powodu większość naszych modeli jest customizowana, co oznacza, że możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów nici, kamieni, srebrnych i pozłacanych elementów, tak aby cieszyć się samodzielnie zaprojektowaną bransoletką, kolczykami, czy naszyjnikiem. Realizujemy również zamówienia „na miarę”, czyli unikatowe, niepowtarzalne wzory dopasowane do indywidualnych preferencji. A jeśli brakuje Ci pomysłów zaufaj naszym projektantom i wybierz swoje małe dzieło sztuki spośród pięknych, gotowych wzorów z regularnych kolekcji.
Oferta Dodatkowe usługi
pierścionki zaręczynowe
biżuteria ślubna
Przedział cenowy Przedział cenowy
69.99 - 69.99 PLN
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Obrączki
Pierścionki zaręczynowe
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Czas realizacji indywidualnych zamówień może wynosić od kilku dni, nawet do 3 tygodni. Rekomendowany czas zamówienia dla Panny Młodej wynosi ok. miesiąca.

2. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

Jak najbardziej. Panna Młoda może przyjść do nas z projektem sukienki, pozostałych dodatków etc, a my chętnie pomożemy wybrać biżuterię spośród dostępnych modeli lub zaprojektujemy coś na specjalne zamówienie.

3. Czy w pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Indywidualny projekt, grawer, zmiana długości naszyjnika czy kolczyków, wybór między srebrem, a pozłoceniem.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 00-538

ul. UL.WILCZA 3

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Agata