Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - SOTHO
SOTHO

SOTHO

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja Węgrzce Wielkie , Małopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

SOTHO to nowoczesna marka tworząca wyjątkową minimalistyczną biżuterię. Wszystkie modele są zgodne z aktualnymi trendami, ale też zachowują swój indywidualizm i ponadczasowy charakter. W kolekcji króluje minimalizm, obok którego można znaleźć również bardziej odważne, okazałe modele. Można wybierać wśród bogatej oferty kolczyków, pierścionków, naszyjników i bransoletek. Wszystkie nasze modele biżuterii wykonujemy w srebrze oraz w żółtym i różowym złoceniu z ogromną dbałością o detale. Spinki i opaski wykonane są z pereł syntetycznych i metalu wysokiej jakości. Nasza biżuteria podkreśli wyjątkowość każdej stylizacji i nada jej niepowtarzalnego kobiecego stylu.
Przedział cenowy Przedział cenowy
30 - 600 PLN
Usługi Usługi:
BIŻUTERIA I OZDOBY DO WŁOSÓW, TATUAŻE ZMYWALNE
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Pierścionki zaręczynowe
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Zamówienia nadajemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Specjalne projekty w zależności od rodzaju w tym terminie lub dłuższym, ustalanym indywidualnie w stosunku do danego projektu.

2. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

W miarę możliwości możemy wykonać specjalny model dla Panny Młodej. Np. inna długość, inne zawieszki, inny kształt, model, kolor pereł i kryształów, inne zapięcie w kolczykach, wykonanie klipsów na wzór kolczyków itp.

3. Czy w pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Możemy wykonać personalizację modelu (w miarę naszych możliwości), wykonać grawerunek na elementach do tego przeznaczonych itp.

Kontakt

KONTAKT

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Magdalena