Polecane firmy Obrączki i biżuteria ślubna - Sypniewski
Sypniewski

Sypniewski

Obrączki i biżuteria ślubna

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Jesteśmy rodzinną firmą złotniczą z długoletnią tradycją oraz doświadczeniem w branży. Nasza pracownia istnieje od 1983 roku. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży biżuterii srebrnej, złotej, kamieni, zegarków oraz upominków. W ofercie posiadamy duży wybór obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych, a także pozostałej biżuterii złotej i srebrnej. Wykonujemy również usługi jubilerskie takie jak naprawa biżuterii czy usługi grawerskie. Gwarantujemy najwyższą jakość nie tylko sprzedawanych przez nas wyrobów, ale także najwyższe standardy obsługi klienta. Nasi pracownicy to stały i sprawdzony zespół profesjonalistów. Nasze produkty są sprowadzane bezpośrednio od najlepszych i pewnych producentów zagranicznych i krajowych. Jako profesjonalny jubiler w Warszawie (Praga Południe, Wesoła), Sulejówku oraz Starych Babicach posiadamy w ofercie ogromną liczbę wzorów – w każdym salonie to około 10 000 sztuk do wyboru klientów. Służymy profesjonalną poradą w zakresie wyboru biżuterii, upominków okolicznościowych, a przede wszystkim obrączek ślubnych. Posiadamy w ofercie szeroki wybór zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę, kształt oraz zdobnictwo obrączek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tak, aby obrączki nie tylko były pamiątką na całe życie, ale przede wszystkim, aby spełniały wszystkie wyobrażenia naszych klientów.
Oferta Dodatkowe usługi
pierścionki zaręczynowe
biżuteria ślubna
Przedział cenowy Przedział cenowy
999
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Biżuteria ślubna
Obrączki
Pierścionki zaręczynowe
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda proces zamawiania obrączek/ biżuterii?

Serdecznie zapraszamy narzeczonych do naszych salonów, gdzie w komfortowych warunkach i z pomocą fachowej obsługi będą mogli wybrać dla siebie obrączki. Proces zamawiania trwa ok. 30 min. Jest to czas niezbędny do odpowiedniego doboru rozmiaru, fasonu oraz koloru. Do każdej obrączki dodajemy indywidualny certyfikat autentyczności, który ułatwi proces zamawiania w przypadku konieczności wykonania duplikatu.

2. Z jakim wyprzedzeniem Pary Młode powinny wybierać obrączki/ biżuterię?

Czas realizacji zamówienia to od 3 do 9 dni roboczych, jednak proponujemy nie zwlekać do ostatniej chwili. Najbardziej optymalny czas to 1-2 miesiące przed terminem uroczystości.

3. Czy jest możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych obrączek/biżuterii?

Tak, możemy modyfikować wzory według życzenia klientów.

4. Czy na obrączkach/ biżuterii grawer wykonywany jest na miejscu?

Tak, zarówno na wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie obrączek. Do zamówionych obrączek grawer jest wykonywany bezpłatnie.

5. Czy w pracowni dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Bezpłatna korekta rozmiaru oraz odświeżenie obrączek. Możliwe jest wykonanie obrączek z materiału klienta. Modyfikacje obrączek w kreatorze 3D. Bezpłatna soczewka (wyoblenie) w środku obrączek. Realizacja zamówień ekspresowych – 3 dni robocze.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 04-113

ul. Łukowska 2/7

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ