Polecane firmy Papeteria ślubna - Bella Arte
Bella Arte

Bella Arte

Papeteria ślubna

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Zajmujemy się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej z myślą o wszystkich ceniących sobie oryginalność, jakość wykonania, subtelne i jednocześnie ekskluzywne wzornictwo. Papeteria składana oraz zdobiona jest przez nas ręcznie, dlatego przygotowana jest z najwyższą starannością. Nie zajmujemy się produkcją hurtową, nie jesteśmy sklepem, tylko pracownią artystyczną, w której do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam zadbać o każdy szczegół i zagwarantować, że otrzymacie Państwo naprawdę niepowtarzalną papeterię ślubną.
Oferta Dodatkowe usługi
winietki
zawieszki na alkohol
zaproszenia
tablica gości
Przedział cenowy Przedział cenowy
1.70 - 3.99 PLN
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Tablica gości
Winietki
Zaproszenia
Zawieszki na alkohol
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

1-3 dni robocze – przygotowanie projektu (ewentualne poprawki = dodatkowe dni) Standardowo czas realizacji zamówienia wynosi do 15 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu nadruku. Tryb EKSPRESOWY do 5 dni roboczych (od dnia zaakceptowania projektu nadruku) – dodatkowo płatny.

2. Czy są dostępne gotowe projekty? Czy można stworzyć indywidualny projekt na życzenie Pary?

Przy zamówieniu od 25 sztuk zaproszeń można przesłać własny tekst zaproszenia (inny niż przykładowe teksty), cytat, rebus, wierszyk zamiast kwiatów/prezentów itp. W cenie jest także druga wersja projektu zaproszenia na sam ślub/zawiadomienia. Projekt nadruku wykonujemy w wybranej przez Państwa czcionce i przesyłamy do akceptacji.

Kontakt

KONTAKT

Cała Polska

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ