Polecane firmy Prezenty ślubne - Wyjątkowy Prezent
Wyjątkowy Prezent

Wyjątkowy Prezent

Prezenty ślubne

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie ekscytujących przeżyć. W naszej ofercie znajduje się ponad 5000 pomysłów na prezent - dla każdego i na każdą okazję. Zrealizowaliśmy ponad milion marzeń. Codziennie dbamy o to, aby prezenty zapadały w pamięć, zapewniały emocje i gwarantowały niezapomniane wspomnienia. Bogata oferta prezentów ślubnych sprawia, że przeżycia coraz częściej wybierane są na ślub - zarówno jako "prezent główny", jak i w formie upominku lub dodatku do prezentu dla Młodej Pary, zamiast kwiatów, czy butelki wina. Osoby obdarowane otrzymują aż 3 lata na realizację swojego prezentu! Wyboru można dokonać na naszej stronie www.wyjatkowyprezent.pl lub w jednym z ponad 40 sklepów w całej Polsce. Spełnianie marzeń jest proste!
Oferta Dodatkowe usługi
wycieczka
wino
czekoladki
słodycze
kosmetyki
kwiaty
Usługi Usługi:
SPA i relaks, wyjazdy, atrakcje wodne, powietrzne, kulinarne, motoryzacyjne
Przedział cenowy Przedział cenowy
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Prezenty dla dzieci
Prezenty dla gości i rodziców
Prezenty dla kobiet
Prezenty dla mężczyzn
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jakie prezenty są Państwa specjalnością?

Naszą specjalnością są prezenty w formie przeżyć. Niezapomniane chwile, które obdarowani będą wspominać długie lata.

2. Czy oprócz prezentów dla gości można u Państwa zamówić prezenty dla rodziców?

Tak, można u nas zamówić prezenty dla rodziców, świadków. W swojej ofercie posiadamy ponad 5000 pomysłów na prezent dla każdego.

3. Jak wygląda proces dostarczenia prezentów?

Prezenty można zamówić w sklepie online. Prezenty są dostarczane kurierem, paczkomatem lub pocztą balonową. Istnieje również możliwość zakupu upominku w jednym z ponad 40 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

4. Z jakim wyprzedzeniem trzeba zarezerwować realizację usługi/produktu?

W większości przypadków wystarczy rezerwacja z 7-dniowym wyprzedzeniem. Nieco inaczej jest podczas eventów i wyjazdów - jeżeli zależy nam na konkretnym terminie, warto zarezerwować go jak najwcześniej.

5. Czy istnieją gotowe oferty, czy można stworzyć indywidualną ofertę?

Nasze Vouchery to w większości gotowe oferty. Wyjątek stanowią Pakiety Przeżyć, czyli zbiory prezentów, dopasowanych do konkretnej kategorii czy osób. Osoba obdarowana otrzymuje Pakiet i sama wybiera przeżycie, które zrealizuje, przeglądając listę dostępnych prezentów.

6. Czy dostępne są dodatkowe usługi? Jakie?

W większości przypadków - tak. Podczas wyjazdów istnieje możliwość dokupienia usług, które realizuje hotel, a podczas większości przeżyć można zapewnić sobie dodatkowe filmowanie.

7. Czy istnieje możliwość zorganizowania podróży poślubnej?

Wiele z naszych wyjazdów idealnie wpasowuje się w charakter podróży poślubnej , jednak należy pamiętać, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji.

8. Czy jest możliwość personalizacji?

Każdy Voucher można wzbogacić o życzenia bądź dedykację. Przygotowaliśmy nawet stronę z życzeniami, które ułatwiają personalizację.

9. Z jakim wyprzedzeniem należy zamawiać prezenty?

Czas dostawy zależy od wybranej metody i zazwyczaj wystarczą 2-3 dni robocze, aby zrealizować dostawę pod wskazany adres. Oczywiście eVouchery trafiają na wskazaną skrzynkę e-mail szybciej - w około 1 minutę.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 01-646

ul. ul. Edwarda Jelinka 27

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Dział Obsługi Klienta