Polecane firmy Sale weselne - Arche Hotel Częstochowa
Arche Hotel Częstochowa

Arche Hotel Częstochowa

Sale weselne

Lokalizacja Częstochowa , Śląskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Czterogwiazdkowy Arche Hotel Częstochowa to miejsce, w którym Twoje wymarzone przyjęcie weselne nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki naszej pasji i doświadczeniu, doskonałej organizacji i gustownym dodatkom wszystkie przyjęcia mają niezwykłą, kameralną i jednocześnie wytworną atmosferę. Eleganckie, urządzone zgodnie z obowiązującymi trendami wnętrza Arche Hotel, to idealna przestrzeń do organizacji zarówno kameralnych przyjęć dla najbliższych, jak i tych planowanych z rozmachem, w których możemy puścić wodze fantazji i przenieść Gości w klimaty glamour, retro lub tropikalne. Kiedy zdecydujecie już jaki styl lub motyw przewodni Waszego wesela do Was pasuje, idealnym dopełnieniem całości będzie menu weselne autorstwa naszego Szefa Kuchni. Każde danie to kreacja doskonałego smaku, która zachwyci Was i wszystkich gości. Niebanalne połączenie nowoczesnych kulinarnych trendów oraz polskich tradycji to smak niezapomnianego dnia, który będziecie wspominać przez lata. Cztery pakiety ślubne obejmują indywidualnie dobrane, wykwintne menu, w tym uroczystą kolację, zimny bufet, bufet sałatkowy, deserowy oraz specjalne dania serwowane wieczorem. Wiele młodych par decyduje się na ślub cywilny, coraz częściej w plenerze. Subtelne i nienachalne wnętrza hotelowego foyer lub letnia altana będą bez wątpienia doskonałym miejscem, w którym możecie związać się przysięgą małżeńską. Jeżeli marzy Wam się uroczystość kościelna, to położone 300m od hotelu Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze, będzie chyba najpiękniejszym miejscem, gdzie możecie ślubować sobie miłość.
Oferta Dodatkowe usługi
parking
kuchnia
ogród
klimatyzacja
dekoracje
nocleg dla gości
nocleg dla pary młodej
Przedział cenowy Przedział cenowy
225
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Hotel na wesele
Przestrzeń do wynajęcia
Sala bankietowa na wesele
Wesele w plenerze
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować sale?

W przypadku przyjęć weselnych powyżej 80 osób rekomendujemy rezerwację z minimum rocznym wyprzedzeniem. W przypadku mniejszych przyjęć możliwa jest rezerwacja nawet z miesięcznym wyprzedzenie w miarę dostępności terminów.

2. Czy wystrój sali jest wliczony w cenę?

W cenie przyjęcia zapewniamy długie śmietankowe obrusy, białe pokrowce na krzesła, dekorację stołów pojedynczymi kwiatami, czerwony dywan, złote kordony z czerwonym sznurem. Goście mają również do dyspozycji sprzęt multimedialny dostępny na sali bankietowej.

3. Ilu gości pomieści sala?

Bankietowa Sala Jurajska – 300os Sala Wschodnia – 40os Sala zachodnia – 30 os Restauracja Arche Vita – 80os

4. Czy możliwe jest stworzenie menu na specjalne życzenie Pary Młodej?

Przyszli Państwo Młodzi mogą wybierać spośród 4 pakietów ślubnego menu. Pakiety ślubne obejmują indywidualnie dobrane, wykwintne menu dla Gości weselnych, w tym uroczystą kolację, zimny bufet, bufet sałatkowy, deserowy oraz specjalne dania serwowane wieczorem. Wszystkie pakiety podlegają modyfikacjom na życzenie Państwa Młodych. Szef Kuchni przygotowuje również dedykowane dania dla wszystkich Gości z restrykcjami żywieniowymi, alergiami i zaleceniami medycznymi.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Ślub cywilny we foyer lub w ogrodzie Pomoc konsultanta ślubnego w zakresie: oprawy florystycznej, oprawy muzycznej, oprawy filmowej i zdjęciowej, oświetlenia i nagłośnienia, dodatkowych atrakcji ślubnych, animacji dla dzieci Atrakcje dla Gości i animacje dla dzieci Usługa barmańska, baristyczna, sommelierska

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Śląskie

Miasto: Częstochowa 42-200

ul. Oleńki 20

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Joanna