Polecane firmy Sale weselne - Crystal Palace
Crystal Palace

Crystal Palace

Sale weselne

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Crystal Palace***** to najnowocześniejsza, a zarazem wyjątkowo wytworna sala bankietowa, położona w doskonałej lokalizacji – na płycie krakowskiego Rynku Głównego, w prestiżowej linii A-B. We wnętrzach rozświetlonych kryształowymi żyrandolami, pod profesjonalną opieką wysoko wykwalifikowanych pracowników, zorganizują Państwo wesele w centrum Krakowa do 160 osób, bankiet lub wydarzenie korporacyjne do 250 osób. To eleganckie wnętrze zostało wyposażone w okrągłe stoły, wygodne krzesła, nowoczesny system oświetlenia i nagłośnienia oraz powiększające przestrzeń lustra. Kryształowe żyrandole, wyszukane kompozycje kwiatów oraz usytuowany w rogu sali biały fortepian tworzą niepowtarzalny sztafaż, wykreowany na miarę tak wyjątkowego miejsca. Miłośników naturalnej zieleni zachwyci wertykalny ogród oraz ściana z mchu. Podczas organizacji przyjęcia zadbamy o zakwaterowanie Pary Młodej oraz weselnych Gości w części hotelowej Crystal Palace. Nocleg oferujemy w eleganckich, industrialnie urządzonych apartamentach, wyposażonych w wygodne łóżka, prywatne łazienki oraz dostęp do Wi-Fi. Oferujemy Państwu niezapomniane, ekskluzywne wesele w sercu Krakowa z widokiem na Sukiennice i Kościół Mariacki. Przeżyj wyjątkowe chwile we wnętrzach Kryształowego Pałacu i stwórz wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.
Oferta Dodatkowe usługi
parking
kuchnia
ogród
dekoracje
Przedział cenowy Przedział cenowy
320
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Dworek na wesele
Pałac na wesele
Przestrzeń do wynajęcia
Sala bankietowa na wesele
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować sale?

Terminy wiosenne oraz letnie sugerujemy rezerwować z rocznym wyprzedzeniem lecz zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego w celu weryfikacji dostępności określonej daty.

2. Czy wystrój sali jest wliczony w cenę?

Crystal Palace urządzony jest w stylu glamour. W naszych wnętrzach znajduje się ogród wertykalny, ściana z mchu, ringi z roślinami zwisającymi z sufitu oraz niepowtarzalne kryształowe żyrandole. W cenę menu wliczona jest również podstawowa dekoracja stołu, w skład której wchodzą eleganckie złote świeczniki oraz bukiety w kryształowych wazonach z kwiatami sezonowymi. Oferujemy także dwa kolory obrusów – biały lub czarny, a także okrągłe stoły w dwóch rozmiarach – ośmio oraz dziesięcioosobowe.

3. Ilu gości pomieści sala?

Komfortowo w Crystal Palace pomieścimy 160 osób.

4. Czy możliwe jest stworzenie menu na specjalne życzenie Pary Młodej?

Szef kuchni proponuje Gościom Crystal Palace menu sezonowe, które podlega modyfikacjom. Podczas degustacji dostosowujemy poszczególne dania do indywidualnych preferencji Pary Młodej oraz uwzględniamy nietolerancje pokarmowe i diety. Ponad to na życzenie Pary Młodej jesteśmy w stanie przygotować najbardziej wyszukane potrawy.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

W Crystal Palace oprócz wariantów menu mamy również szeroki zakres usług dodatkowych. Oferujemy naszym Gościom różne pakiety Open Bar, także z alkoholami marek premium, Candy Bar, słodki stół oraz bufet z krakowskimi lub włoskimi specjałami. Na życzenie Państwa Młodych zorganizujemy oprawę muzyczną przyjęcia weselnego – współpracujemy z najlepszymi DJ oraz konferansjerami w Krakowie.

6. Jakiego rodzaju jest Państwa obiekt? (np. Restauracja, pałac, sala bankietowa)

Sala bankietowa

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Małopolskie

Miasto: Kraków 31-018

ul. Św. Jana 2/IV

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Alicja