Polecane firmy Sale weselne - Dworek na błotach
Dworek na błotach

Dworek na błotach

Sale weselne

Lokalizacja Załakowo , Pomorskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Dworek na Błotach to niesamowite miejsce położone w sercu Sierakowic, miejscowości położonej w województwie pomorskim, niedaleko miasta Gdańsk. Cała posiadłość urządzona jest w tradycyjnym dworskim stylu, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w klimat otoczenia. Wielbiciele klasyki, którzy Kaszuby uważają za swój drugi dom, poczują się w Dworku na Błotach jednocześnie swojsko i wyjątkowo. W ofercie Dworku znajduje się możliwość wynajęcia sali weselnej bądź konferencyjnej, nocleg, wynajęcie domku czy skorzystanie z usług tutejszego SPA. Wesele w naszym ośrodku pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia: stylowa sala weselna na Kaszubach i piękna przyroda dookoła sprawią, że wesele i jego atmosfera będą naprawdę niepowtarzalne. Dostępna jest sala weselna w Dworku oraz dwie sale balowe w Karczmie, dlatego Para Młoda może wybrać swoje ulubione miejsce na wesele na Kaszubach, najważniejsze przyjęcie w swoim życiu.
Oferta Dodatkowe usługi
parking
kuchnia
ogród
klimatyzacja
dekoracje
Usługi Usługi:
sala konferencyjna, domek do wynajęcia, nocleg dla gości, spa
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Dworek na wesele
Pałac na wesele
Przestrzeń do wynajęcia
Sala bankietowa na wesele
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy wystrój sali jest wliczony w cenę?

Cena uwzględnia kompleksową aranżację przy tradycyjnych stołach prostokątnych oraz stylizowane krzesła, oraz jednolitą elegancką zastawę stołową, sztućce, białe obrusy oraz serwetki materiałowe dla Gości. Dekoracje kwiatowe są wykonywane przez nas pod zamówienie pary młodej.

2. Ilu gości pomieści sala?

Duża sala w Karczmie pomieści do 210 osób. Kameralna sala w Karczmie pomieści do 70 osób. Sala weselna w Dworku pomieści do 100 osób.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Pomorskie

Miasto: Załakowo 83-340

ul. Załakowo 74

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ