Polecane firmy Sale weselne - Karczma Brochowska Nutka
Karczma Brochowska Nutka

Karczma Brochowska Nutka

Sale weselne

Lokalizacja Brochów , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Karczma Brochowska „Nutka” to miejsce, które gości swoich klientów od maja 2017 roku. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do organizacji każdego przyjęcia bez względu na jego wielkość. Kierujemy się zasadą, że każde przyjęcie powinno być inne, bo każdy jest wyjątkowy. Dzięki przeprowadzonemu wcześniej wywiadowi i długim rozmowom poznajemy wizję wesela widzianą oczami narzeczonych i ich marzenia zaczynamy przekuwać w rzeczywistość. Dzięki doświadczeniu doradzamy dodatkowe atrakcje, ale tak, aby były one stosowne i eleganckie. Każde z organizowanych przyjęć traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zależy nam, aby spędzone u nas chwile były wyjątkowe i stanowiły jak najpiękniejsze tło uroczystości. Dlatego naszą Karczmę tworzą osoby, które mają doświadczenie w organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Zgrany zespół kelnerów z uśmiechem na twarzy obsługuje gości już od wielu lat. Jesteśmy pełni pasji, świeżych pomysłów i doświadczenia, z chęcią pomagamy przy wyborze detali, jednocześnie czuwając nad każdym aspektem przyjęcia i dzięki temu efektywnie redukujemy stres związany z organizacją przyjęcia, a także odciążamy narzeczonych w sprawach organizacyjnych. Karczma to jakość i kunszt potraw Nie ma udanego przyjęcia bez smacznego jedzenia. Pragniemy aby wszyscy wychodzi od nas zadowoleni, a najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek, więc stoły są pełne smakowitych potraw. Przygotowując menu kierujemy się chęcią pielęgnowania dawnych tradycyjnych staropolskich potraw. Z drugiej strony nie boimy się również kulinarnych wyzwań, które narzucają niejako najnowsze trendy kulinarne. Dlatego też, na stołach w naszej Karczmie spotkać można pasztety, pierogi, żeberka, pieczenie, ale i kuchnię nowoczesną reprezentowaną chociażby przez panna cottę z kawiorem z owoców leśnych.
Oferta Dodatkowe usługi
parking
patio
kuchnia
ogród
klimatyzacja
dekoracje
nocleg dla gości
nocleg dla pary młodej
Przedział cenowy Przedział cenowy
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Hotel na wesele
Pałac na wesele
Przestrzeń do wynajęcia
Sala bankietowa na wesele
Wesele w plenerze
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować sale?

Nie ma określonego terminu kiedy należy zarezerwować salę na uroczystość. Jeśli Narzeczeni są otwarci wobec terminu przyjęcia weselnego, my przygotujemy wspaniałą uroczystość nawet w ciągu miesiąca. Natomiast jeśli przyszła Młoda Para posiada jedyny wymarzony termin/miesiąc, zachęcamy do kontaktu znacznie wcześniej – nawet 1,5 roku przed uroczystością, ponieważ im wcześniej nawiążemy kontakt, tym bardziej prawdopodobne jest, że wymarzony termin przyjęcia będzie dostępny.

2. Czy wystrój sali jest wliczony w cenę?

W cenę wliczona jest dekoracja stołów biesiadnych na którą składają się kompozycję z żywych kwiatów w wysokich kandelabrach, świece i niska dekoracja na stołach dla Gości, kompozycja kwiatowa na stole Młodej Pary, dekoracje na stole słodkim i bufecie kawowym. Ponadto w ogrodzie znajdują się dekoracyjne lampy i lampiony, mnóstwo róż i kwiatów, a wejście do budynku zdobią kwietniki z lampionami oraz czerwony dywan.

3. Ilu gości pomieści sala?

Maksymalnie 230 osób.

4. Czy możliwe jest stworzenie menu na specjalne życzenie Pary Młodej?

Posiadamy propozycje menu na dany sezon weselny. Zawierają one zupy, dania główne, desery oraz przekąski, z których Młoda Para komponuje swoje własne menu według osobistych upodobań. Posiadamy menu dla wegan i wegetarian. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje odnośnie potraw oraz kompozycji menu.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych, także znajdą Państwo u nas wiele usług dodatkowych – począwszy od organizacji atrakcji weselnych np. pokazy barmańskie, pokazy pirotechniczne, bufety tematyczne, kulinarne show itp., a kończąc na usługach florystycznych, dekoracjach światłem, organizowaniem gadżetów weselnych.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Brochów 05-088

ul. Brochów 77a

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Aneta