Polecane firmy Sale weselne - Pałac Goetz
Pałac Goetz

Pałac Goetz

Sale weselne

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Pałac Goetzów to jedna z najwspanialszych rezydencji XIX wieku w Polsce. Został wzniesiony w 1898 roku przez Jana Albina Goetza Okocimskiego. Jest wymarzonym miejscem na organizację ekskluzywnych przyjęć weselnych. Niepowtarzalny wystrój pałacowych wnętrz, niezwykła historia miejsca, doskonała kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie to gwarancja udanego przyjęcia i niezapomnianych przeżyć. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam tworzyć najwyższe standardy i najlepsze rozwiązania, dzięki którym wyróżniamy się na rynku i zyskujemy uznanie. Z ogromną dbałością i starannością przygotowujemy każde przyjęcie, a zachwyt gości jest naszym priorytetem.
Oferta Dodatkowe usługi
parking
patio
pokoje i udogodnienia dla gości
kuchnia
nocleg dla gości
nocleg dla pary młodej
Przedział cenowy Przedział cenowy
395
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Hotel na wesele
Pałac na wesele
Przestrzeń do wynajęcia
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować sale?

Według dostępności terminów.

2. Czy wystrój sali jest wliczony w cenę?

W cenę wliczone jest dekoracyjne oświetlenie Holu Głównego (Atrium) wraz z elementami architektonicznymi i oświetleniem scenicznym, natomiast inne dekoracje zapewniamy na życzenie, nie ma również problemu z własną florystką czy dekoratorką.

3. Ilu gości pomieści sala?

Do 250 os

4. Czy możliwe jest stworzenie menu na specjalne życzenie Pary Młodej?

Ze względu na wysoki standard usług kulinarnych proponujemy kilka zestawów do wyboru, uwzględniamy diety dla osób z alergią czy przekonaniami religijnymi, natomiast nie tworzymy menu na życzenie.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Ślub w kaplicy pałacowej, ceremonia ślubna w plenerze/ogrodach, zestaw upominkowy dla Gości, dekoracje kwiatowe na stoły, wydruk menu, wizytówek, planszy, animatorki do dzieci, open bar z wódką premium, tort weselny, dywan na ceremonię ślubną w Kaplicy lub plenerze, transfer z lotniska

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Małopolskie

Miasto: Brzesko 32-800

ul. Barona Jana Gotza 6

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Barbara