Polecane firmy Salony ślubne - IDEO STUDIO DUŻYCH ROZMIARÓW
IDEO STUDIO DUŻYCH ROZMIARÓW

IDEO STUDIO DUŻYCH ROZMIARÓW

Salony ślubne

Lokalizacja
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

IDEO DESIGN to unikatowe miejsce stworzone z myślą TYLKO o kobietach w rozmiarach PLUS SIZE. To najbardziej wyspecjalizowana w tej części Europy firma, która projektuje i szyje suknie ślubne i wieczorowe wyłącznie dla dużych rozmiarów. INTYMNA ATMOSFERA to gwarancja komfortu wyboru sukni , dlatego pracujemy tylko z jedną klientką a na spotkanie trzeba umawiać się telefonicznie. Na ten czas Salon jest zamykany. Obsługujemy również w języku angielskim. Oferujemy krawiectwo artystyczne na najwyższym poziomie . Praca z klientkami o trudnych i często bardzo nietypowych sylwetkach to nasza codzienność. Nasze autorskie projekty oparte są na dwóch konstrukcjach: wyszczuplająco-modelujących oraz bardzo wygodnych bez gorsetowych. Wycinamy talię bez „skalpela” ☺ SHOWROOM IDEO oferuje ponad 120 GOTOWYCH MODELI DO PRZYMIERZENIA, które występują w rozmiarach 46-62, nie ma natomiast górnej granicy wymiarów na które szyjemy. W sprzedaży są suknie z „wieszaka” oraz projektowane i szyte pod indywidualne zamówienie, zawsze znajdziecie też kilka autorskich unikatowych modeli HOUTE COUTURE. Realizujemy również zamówienia sukien pod preferencje klientek, według indywidualnych projektów. Nasza WYPOŻYCZALNIA SUKIEN ŚLUBNYCH oferuje kilkadziesiąt modeli we wszystkich stylach od 95cm do 130cm w talii. Zaprojektowaliśmy też kolekcję SUKIEN WIECZOROWYCH na duże rozmiary do ślubu cywilnego i dla druhen a także stworzone z myślą o Mamach Państwa Młodych w dużych rozmiarach.
Oferta Dodatkowe usługi
akcesoria do włosów
welon
biżuteria
Przedział cenowy Przedział cenowy
2000 - 8000
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
Akcesoria do włosów
Biżuteria ślubna
Dodatki
Suknie ślubne
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy Panna Młoda musi umawiać się wcześniej na przymiarki? Z jakim wyprzedzeniem?

Na spotkania umawiamy się telefonicznie pod nr. 507000507 przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem

2. Jaki jest czas oczekiwania na suknię po złożeniu zamówienia?

Suknie szyte na miarę zamawiamy od 3-7 miesięcy wcześniej, wiele sukien można kupić lub wypożyczyć od ręki, pamiętając, iż w razie konieczności ich dopasowania potrzebujemy ok. miesiąca.

3. Czy w salonie dostępne są suknie dla druhen?

Mamy kolekcję dla druhen oraz dla mam Państwa Młodych tylko dla PLUS SIZE.

4. Czy w salonie dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

– SHOWROOM – sprzedaż sukien z wieszaka tylko dla PLUS SIZE – ATELIER- szycie miarowe , również indywidulane projekty – WYPOŻYCZALNIA sukien ślubnych PLUS SIZE – Kolekcja wieczorowa PLUS SIZE – BRAFITTING – profesjonalny dobór bielizny, posiadamy bardzo duże doświadczenie, ponieważ pracujemy tylko z nietypowymi sylwetkami w dużych rozmiarach. – WELONY gotowe i szyte na zamówienie, dodatki ślubne – doradztwo STYLISTKI – PROJEKTANTKI – w cenie sukni

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 03-721

ul. Jagiellońska 6 lok. 2

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Julita