Polecane firmy Wedding planner - CONFETTI TIME
CONFETTI TIME

CONFETTI TIME

Wedding planner

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Pomysł na agencję eventową Confetti Time zrodził się w naszych głowach dopiero przy okazji planowania swoich ślubów i wesel. Na własnej skórze przekonałyśmy się jak wiele czasu potrzeba na znalezienie najlepszych rozwiązań i uzgodnienie wszystkich szczegółów. Jako że jesteśmy urodzonymi organizatorkami, byłyśmy w swoim żywiole i sprawiało nam to ogromną przyjemność. Aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że większość osób nie ma czasu, nie wie jak się za to zabrać albo po prostu nie lubi robić takich rzeczy. I tutaj pojawiamy się my! Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja każdej powierzonej nam imprezy była dopięta na ostatni guzik. Nie boimy się oryginalnych pomysłów, które sprawią, że Wasze przyjęcie będzie wyjątkowe. Jeśli obdarzycie nas swoim zaufaniem, niczym nie będziecie musieli się martwić ani przed, ani w dniu uroczystości. Wysoka jakość usług i zadowolenie Klienta oraz jego gości to nasze priorytety. Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc i z przyjemnością przeprowadzimy Was przez cały proces organizacji Waszego przyjęcia.
Oferta Dodatkowe usługi
dobór fryzur i makijażu
stylizacja kompletnego wizerunku pary młodej
stroje dla druhen/drużbów
Przedział cenowy Przedział cenowy
500 - 12000
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Ile czasu przed ślubem Para powinna zatrudnić konsultanta ślubnego?

Aby zorganizować ślub i wesele dobrze i bez pośpiechu, najlepiej zacząć przygotowania do 18 miesięcy przed datą jego realizacji. To właśnie wtedy jest właściwy czas na pierwsze rezerwacje najlepszych podwykonawców. Jeżeli natomiast do Waszego ślubu zostało już niewiele czasu, a przygotowania Was przerastają, jesteśmy w stanie zorganizować go również w ekspresowym tempie. Podchodzimy do każdego Klienta bardzo indywidualnie, a co najważniejsze, jesteśmy elastyczne i dopasujemy zakres naszych usług dokładnie do tego, czego potrzebujecie.

2. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Nie tylko polecimy Wam najlepszych podwykonawców, ale również, dzięki współpracy z naszą agencją, otrzymacie od nich specjalną cenę.

3. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Krok 1 to kontakt z nami za pomocą telefonu, maila lub mediów społecznościowych. Następnie prosimy o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Krok 2 to prośba o niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie, na którym, przede wszystkim, zależy nam na poznaniu się z Wami. Podsumujemy również otrzymane dotychczas informacje i dopytamy o Waszą wizje i wyobrażenia. Podczas spotkania bazujemy na przygotowanym wcześniej formularzu, który pozwala przeprowadzić naszą rozmowę w sposób uporządkowany i zorganizowany. Para w żaden sposób nie musi przygotowywać się do spotkania z nami, poza przybyciem w umówione wcześniej miejsce😊.

4. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Obok planowania ślubów i wesel, zajmujemy się również organizacją imprez firmowych i okolicznościowych, zaręczyn, jak również wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Łódzkie

Miasto: Łodzianka

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Paulina