Polecane firmy Wedding planner - Dream of Wedding
Dream of Wedding

Dream of Wedding

Wedding planner

Lokalizacja Łódź , Łódzkie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Chcemy, aby Wasz Dzień Ślubu był pełen miłości, szczęścia i wewnętrznego spokoju – po to powstała nasza firma. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal Waszej ceremonii i przyjęcia weselnego, znajdziemy dla Was najlepszych usługodawców i sprawimy, że Dzień Waszego Ślubu będzie pełen magii! Założycielką Dream of Wedding jest Joanna Krukowska-Głowińska – certyfikowany wedding planner, prawnik, autorka bloga (s)prawnie o ślubie. Organizacja ślubów jest jej wielką pasją, uwielbia to, czym się zajmuje, a swoją pozytywną energią zaraża moje Młode Pary. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie organizacji ślubów i przyjęć weselnych – uczestniczy w szkoleniach dedykowanych konsultantom ślubnym oraz event managerom, bierze udział w targach ślubnych, nieustanie śledzi ślubne trendy na stronach branżowych. Jest także założycielką bloga (s)prawnie o ślubie, na łamach którego zajmuje się tematyką prawną związaną z organizacją ślubu oraz instytucją małżeństwa.
Przedział cenowy Przedział cenowy
600 - 12000 PLN
Usługi Usługi:
Koordynacja dnia ślubu – Kompleksowa organizacja dnia ślubu – Częściowa organizacja dnia ślubu – Usługa typowania lokalizacji – Nauka gry na fortepianie – Porady prawne
Prezentacja video

PREZENTACJA VIDEO

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Oczywiście, współpraca z najlepszymi profesjonalistami z branży jest kluczem do sukcesu każdego organizowanego przez nas przyjęcia. Dbamy o to, aby usługodawcy oprócz doskonałych umiejętności praktycznych cechowali się wysoką kulturą osobistą, taktem i empatią.

2. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Przed pierwszym spotkaniem prosimy Młodą Parę o wypełnienie ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej poznać potrzeby i oczekiwania przyszłych małżonków w zakresie współpracy z wedding plannerem. Pierwsze spotkanie jest oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.

3. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Moim Parom oferuję unikatową usługę – indywidualne lekcje nauki gry na fortepianie/ keyboardzie na każdym poziomie zaawansowania. Jest to doskonała opcja dla osób, które chcą zabłysnąć na swoim weselu i zaskoczyć wszystkich gości! Jako prawnik oferuję także możliwość uzyskania porady prawnej w kontekście organizacji ślubu i wesela oraz w zakresie szeroko pojętego prawa rodzinnego.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Łódzkie

Miasto: Łódź

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Joanna