Polecane firmy Wedding planner - LET’S MARRY!
LET’S MARRY!

LET’S MARRY!

Wedding planner

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Letsmarry.pl to marka osobista konsultantki ślubnej – Martyny Karwowskiej-Zając. Pomagam Parom Młodym zorganizować ślub i wesele. Zajmuję się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją i przygotowaniami a zakres współpracy z każdą Parą ustalam indywidualnie. Pomagam ogarnąć przedślubną rzeczywistość Parom, które: – na co dzień mieszkają za granicą, – nie wiedzą, jak się za to zabrać i przeraża je myśl o załatwianiu wszystkich spraw, – maja małe dzieci i zero czasu na zaplanowanie dnia własnego ślubu, – są zajęte praca zawodową, – utknęły na którymś etapie przygotowań. Działam na terenie całej Polski, ale szczególnie bliskie są mi okolice Warszawy, Mazury oraz rodzinne Podlasie. Tworzę przyjęcia weselne, zdejmując z Par Młodych stres z tym związany. Znam wyjątkowe lokalizacje i współpracuję z najlepszymi usługodawcami z branży ślubnej. Doświadczenie sprawia, że potrafię zarówno wykreować oryginalne przyjęcia od początku jak i dopasować się do wizji Pary Młodej i zaproponować optymalne rozwiązania.
Usługi Usługi:
1. Organizacja wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego, baby shower, zaręczyn, poprawin, welcome party. 2. Stylizacja weselna Panny Młodej. 3. Stworzenie strony www ślubu i wesela 4. Organizacja sesji narzeczeńskiej i/ lub poślubnej.
Przedział cenowy Przedział cenowy
1000
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda współpraca z Pani/Pana firmą?

Pierwszym krokiem jest rozmowa, podczas której omawiamy zakres pomocy, jakiej potrzebujecie. Następnie przygotowuję dla Was ofertę. Lubię jasne zasady, dlatego wyceniam każdą usługę odrębnie. Później Wy określacie, na jaki zakres się decydujecie a ja przygotowuję umowę. Po podpisaniu umowy otrzymujecie ode mnie budżet wesela oraz harmonogram prac. Na każdą usługę weselną otrzymujecie od mnie zestawienie najlepszych ofert, spośród których wybieracie, kto Wam najlepiej odpowiada.

2. Ile czasu przed ślubem Para powinna zatrudnić konsultanta ślubnego?

Nie ma reguł w tym temacie. Można zgłosić się na samym początku przygotowań, wtedy mówimy o kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Można również zgłosić się, mając wybranych już najważniejszych usługodawców, wtedy usługa ma charakter częściowej organizacji ślubu i wesela. Można też zgłosić się ok 2 tyg. przed weselem i wtedy mówimy o usłudze koordynacji ślubu i wesela. Nie ma też reguł terminowych: można dwa lata przed ślubem, można rok, można pół roku przed a można też miesiąc przed.

3. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Pracuję tylko ze sprawdzonymi i najlepszymi usługodawcami. Nawet jeśli kogoś nie znam osobiście, to znam sposoby, żeby zweryfikować jakość ich usług.

4. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Na spotkaniu staram się jak najlepiej pozać Wasze preferencje i priorytety tak, żeby potem jak najlepiej dobrać dla Was usługodawców.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

1. Organizacja wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego, baby shower, zaręczyn, poprawin, welcome party. 2. Stylizacja weselna Panny Młodej. 3. Stworzenie strony www ślubu i wesela 4. Organizacja sesji narzeczeńskiej i/ lub poślubnej.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Sulejówek 05-070

ul. Drobiarska 8

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Martyna