Polecane firmy Wedding planner - LET’S MARRY!
LET’S MARRY!

LET’S MARRY!

Wedding planner

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Letsmarry.pl to marka osobista konsultantki ślubnej – Martyny Karwowskiej-Zając. Pomagam Parom Młodym zorganizować ślub i wesele. Zajmuję się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją i przygotowaniami a zakres współpracy z każdą Parą ustalam indywidualnie. Pomagam ogarnąć przedślubną rzeczywistość Parom, które: – na co dzień mieszkają za granicą, – nie wiedzą, jak się za to zabrać i przeraża je myśl o załatwianiu wszystkich spraw, – maja małe dzieci i zero czasu na zaplanowanie dnia własnego ślubu, – są zajęte praca zawodową, – utknęły na którymś etapie przygotowań. Działam na terenie całej Polski, ale szczególnie bliskie są mi okolice Warszawy, Mazury oraz rodzinne Podlasie. Tworzę przyjęcia weselne, zdejmując z Par Młodych stres z tym związany. Znam wyjątkowe lokalizacje i współpracuję z najlepszymi usługodawcami z branży ślubnej. Doświadczenie sprawia, że potrafię zarówno wykreować oryginalne przyjęcia od początku jak i dopasować się do wizji Pary Młodej i zaproponować optymalne rozwiązania.
Przedział cenowy Przedział cenowy
1000 - 1000
Usługi Usługi:
Prowadzę kurs online i szkolenia online dla Panien Młodych, które chcą samodzielnie przygotować swój ślub i swoje wesele.
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda współpraca z Pani/Pana firmą?

W pierwszym kroku proszę Parę Młodą o wypełnienie ankiety ślubnej, na podstawie której mogę określić zakres mojej pracy i przygotować dla Was ofertę. Ankieta dostępna jest TUTAJ. Następnie otrzymujecie ode mnie ofertę cenową. Oferta ma zawsze charakter selektywny i możecie wybrać to, na czym Wam najbardziej zależy. Jeśli jesteście zainteresowaniu umawiamy się na spotkanie, spotkanie online lub rozmowę telefoniczną. Podczas spotkania dogadujemy szczegóły i podpisujemy umowę. W ciągu kilku dni od podpisania umowy otrzymujecie ode mnie pakiet powitalny, czyli harmonogram przygotowań, budżet weselny i dostęp do naszego wspólnego dysku. Następnie przystępuję do pracy, realizując wszystkie punkty naszego harmonogramu. Do każdego usługodawcy otrzymujecie ode mnie research ofert, spośród których wybieracie to, co Wam najbardziej odpowiada. Oczywiście możecie proponować również swoich usługodawców. Nie czerpię korzyści finansowych z polecania Wam Wykonawców. Przekazuję Wam wszystkie rabaty u usługodawców, które wypracowała w czasie swojej obecności w branży.

2. Ile czasu przed ślubem Para powinna zatrudnić konsultanta ślubnego?

Nie ma reguł w tym temacie. Można zgłosić się na samym początku przygotowań, wtedy mówimy o kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Można również zgłosić się, mając wybranych już najważniejszych usługodawców, wtedy usługa ma charakter częściowej organizacji ślubu i wesela. Można też zgłosić się ok 2 tyg. przed weselem i wtedy mówimy o usłudze koordynacji ślubu i wesela. Nie ma też reguł terminowych: można dwa lata przed ślubem, można rok, można pół roku przed a można też miesiąc przed.

3. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Pracuję tylko ze sprawdzonymi i najlepszymi usługodawcami. Nawet jeśli kogoś nie znam osobiście, to znam sposoby, żeby zweryfikować jakość ich usług.

4. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Zawsze przed spotkaniem proszę Parę o wypełnienie ankiety, która pozwala mi się przygotować do spotkania. Na spotkaniu dopytuję o szczegóły i staram się, jak najlepiej poznać Parę Młodą, bo wychodzę z założenia, że pracujemy z ludźmi, z którymi czujemy dobrą, pozytywną energię. Dzięki temu mogę zaproponować Wam usługodawców i rozwiązania, które sprawią, że będziecie zachwyceni.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Zdaję sobie sprawę z tego, że część przyszłych Panien Młodych chce samodzielnie przygotować swój ślub i wesele i czerpie z tego dużo radości, ale brakuje im fachowej wiedzy i doświadczenia. Dla tych dziewczyn prowadzę webinary i kurs online.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Sulejówek 05-070

ul. Drobiarska 8

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Martyna