Polecane firmy Wedding planner - Plan my wedding
Plan my wedding

Plan my wedding

Wedding planner

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Plan My Wedding to konsultanci ślubni, którzy z pasją tworzą piękne śluby. Dbamy o to, aby cały proces przygotowań przebiegał zgodnie z planem. Odciążamy Pary Młode, zajmując się czasochłonnymi ustaleniami, pozostawiając Parze Młodej najprzyjemniejszą część – wybory. Nie zostaliśmy wedding plannerami pod wpływem chwili – nasza decyzja była dobrze przemyślana – chodzi przecież o organizację jednego z najważniejszych dni każdego człowieka. Organizujemy śluby z pełnym zaangażowaniem. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych wesel ani dwóch takich samych Par Młodych, dlatego nasze usługi są szyte na miarę i wyceniane indywidualnie. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim – słuchamy. Jesteśmy od tego, aby urzeczywistnić Wasze marzenia i wyobrażenia na temat tego dnia. W razie potrzeby doradzimy Wam i podpowiemy rozsądne rozwiązania, natomiast nie będziemy Wam narzucać swojej wizji.
Przedział cenowy Przedział cenowy
2500
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Ile czasu przed ślubem Para powinna zatrudnić konsultanta ślubnego?

Oczywiście im szybciej tym lepiej – wtedy mamy największy wybór sprawdzonych usługodawców. Jednocześnie organizacja wesela w 2 miesiące nie będzie dla nas problemem. Wszystko zależy od tego, kiedy para zdecyduje powiedzieć sobie “tak”.

2. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Tak, nasza praca opiera się na dobrej znajomości rynku oraz usługodawców, którzy na nim funkcjonują. Naszym parom proponujemy wyłącznie sprawdzonych i rzetelnych usługodawców. Zależy nam na zadowoleniu Pary Młodej oraz ich gości.

3. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Przed spotkaniem prześlemy Wam ankietę, co pozwoli nam poznać lepiej Was oraz Wasze oczekiwania. Na spotkaniu będziemy szczegółowo omawiać wypełnioną przez Was ankietę, zadawać Wam pytania i rozmawiać na temat Waszych oczekiwań względem tego ważnego dnia. Wystarczy, że na spotkanie z nami zabierzecie dobry humor!

Kontakt

KONTAKT

Cała Polska

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ