Ślubotwórcy Sanok , Podkarpackie - ceny, opinie. | Wedding Dream
Ślubotwórcy

Ślubotwórcy

Wyróżniona firma Ślubotwórcy WYRÓŻNIONA
Odwiedź nas:

O nas

Ślubotwórcy to takie cudaki, że na czele agencji ślubnej stoi mężczyzna, Łukasz Paluch. Wyobraźcie sobie, że to właśnie z jego inicjatywy postanowiliśmy wszyscy zjednoczyć siły w walce o najlepsze wspomnienia ślubne z wesel w Bieszczadach i nie tylko. Bo dla nas nie liczą się granice województw czy państw – działamy tam, gdzie potrzebujecie ślubnych ekspertów.

Krótka historia Ślubotwórców

Każde z nas działa w branży ślubnej od wielu lat i tym doświadczeniem dzielimy się z naszymi parami młodymi. Nie bez powodu mówią o nas cudotwórcy.

Na co dzień tworzymy zespół zajmujący się organizacją przyjęć w eleganckim sanockim lokalu Royal Palace. Pracujemy ze sobą już od wielu lat, znamy się doskonale i uzupełniamy się wzajemnie.

Jak to się stało, że postanowiliśmy zjednoczyć siły i umiejętności, by wspólnie działać jako agencja ślubna na Podkarpaciu? Wszystko przez Łukasza, który jako dyrektor eleganckiego hotelu szukał ludzi tak jak i on kochających organizację imprez, by tworzyć przyjęcia na wysokim poziomie.

Od lat szkolimy się, jeździmy na kursy, które podnoszą poziom naszych kompetencji. Ale dopiero po szkoleniach dla wedding plannerów odkryliśmy nasze prawdziwe powołanie. I tak właśnie narodziła się nasza ekipa od najlepszych wesel w Bieszczadach, na Podkarpaciu i na terenie całej Polski! Tak powstali Ślubotwórcy. Jeździmy po całym kraju, by tworzyć z Wami najlepsze ślubne wspomnienia.
Nasza misja
Ślubotwórcy powstali z misji tworzenia dobrze zorganizowanych przyjęć i teraz spełniamy marzenia naszych par o najlepszych imprezach w Bieszczadach i nie tylko!

Działamy na terenie całej Polski, bo chcemy z naszą misją dotrzeć do wszystkich, którzy potrzebują ekspertów od organizacji wesel.

Pokazujemy, że zawód wedding plannera to pewność, że końcowy efekt pracy nad weselem powali i gości, i samą parę młodą. Nasze przyjęcia zapadają w pamięć, bo wiemy jak je organizować.

Nasze cechy

Nasze cechy:
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Przedział cenowy 5000 - 12000 zł
Dodatkowe usługi:
Działamy w obszarach:

Ocena Par Młodych

5.0

średnia ocen: 5.0 / 5 z 1 opinii

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

Ślubotwórcy

ul. Witkiewicza 10

Sanok 38-500

Podkarpackie

Wiadomość do Łukasz
* Pola obowiązkowe
Wiadomość do Łukasz
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe