Polecane firmy Wedding planner - Tak inaczej
Tak inaczej

Tak inaczej

Wedding planner

Lokalizacja Warszawa , Mazowieckie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Zajmuję się kompleksową organizacją ślubów, a wysublimowane, niecodzienne marzenia i oczekiwania Klientów, szycie ślubów na miarę dopasowanych w pełni do charakteru, hobby i stylu Młodej Pary są moją ukochaną codziennością. Moją misją, a jednocześnie marzeniem jest, aby Młode Pary mogły w tym dniu skupić się wyłącznie na sobie, celebrować swoją miłość, by mogły najpiękniej jak potrafią cieszyć się tym dniem. A ja w tym czasie zajmę się każdym detalem organizacyjnym, aby wykreować czas niezapomniany dla Was oraz Waszych Bliskich. Organizacja ślubu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i spokojna. Z poziomu własnej kanapy dokonywać będziecie wyborów spośród podanych na tacy rozwiązań skrojonych na miarę Waszego gustu i budżetu. W rozmowie z Wami zawsze staram się poznać Was, Wasze marzenia, osobowości, wrażliwość, pasje i estetykę, abyśmy wspólnie mogli Dzień Waszego Ślubu uczynić możliwie jak najbardziej spersonalizowanym, co spowoduje, że poczujecie się swobodnie. Zależy mi na autentyczności, emocjach, uczuciach, ponadczasowym klimacie, który udaje się uzyskać jedynie w wyniku współpracy z Wami- spełniając Wasze marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, lecz pomagam w spełnianiu Waszych marzeń, poprzez tworzenie scenariusza i scenografii, której historią i osobowością jesteście Wy sami. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe pozwoliły mi nabyć następujące, unikalne kompetencje, które cenione są w tej profesji: planowanie, organizacja i koordynacja ślubów i wesel z dbałością o najmnieszy detal, szczegółowo, z zachowaniem estetyki i dobrego smaku, organizacja eventów międzypaństwowych i wielokulturowych, biegła znajomość savoir-vivre, znajomość protokołu dyplomatycznego, znajomość branży gastronomicznej, umiejętny dobór potraw w menu, dobór alkoholi do poszczególnych potraw, kompetencje sommelierskie.
Oferta Dodatkowe usługi
podróż poślubna
dobór fryzur i makijażu
stylizacja kompletnego wizerunku pary młodej
stroje dla druhen/drużbów
Usługi Usługi:
kompleksowa organizacja dnia ślubu i wesela
Przedział cenowy Przedział cenowy
3000 - 14000
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak wygląda współpraca z Pani/Pana firmą?

W rozmowie z Wami zawsze staram się poznać Was, Wasze marzenia, osobowości, wrażliwość, pasje i estetykę, abyśmy wspólnie mogli Dzień Waszego Ślubu uczynić możliwie jak najbardziej spersonalizowanym, co spowoduje, że poczujecie się swobodnie. Wspólnie ustalamy zakres współpracy- jeśli wybierzecie pełną organizację- zajmę się dosłownie wszystkim.

2. Ile czasu przed ślubem Para powinna zatrudnić konsultanta ślubnego?

Najbardziej optymalnym terminem jest zgłoszenie się do wedding plannera na 12 miesięcy przed planowanym ślubem, ale nie jest to niezbędnym wymogiem- ślub możemy zorganizować także w kilka tygodni.

3. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Oczywiście! Na tę chwilę dysponuję bazą ponad 200 podwykonawców, która rozbudowuję niemal każdego dnia. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, co daje mi swobodę zarówno w planowaniu, jak i realizacji Waszego Dnia Ślubu, gdyż jestem przekonana, że każdy z podwykonawców wywiąże się ze swojego zadania wzorowo.

4. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Pierwsze spotkanie z wedding plannerem jest niezobowiązujące, nic nie kosztuje i organizowane jest po to, abym mogła poznać Was, Wasze osobowości, preferencje, pasje, a także Waszą wizję Dnia Ślubu (o ile taką macie). Na tej podstawię poprowadzę dalszą częśc rozmowy, w której sprobujemy wspólnie nakreślić kształt uroczystości. Po pierwszym spotkaniu przygotowuję ofertę wraz z orientacyjnym kosztorysem. Jeżeli oferta będzie dla Was odpowiednia podpisujemy umowę i działamy.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

-Dostępna jest również usługa koordynacji Dnia Ślubu oraz częściowa pomoc w planowaniu slubu -Zaręczyny, -Organizacja wieczorów panieńskiego i kawalerskiego, -Organizacja innych imprez okolicznościowych

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa 01-248

ul. Jana Kazimierza 17a

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Agata