Polecane firmy Wedding planner - WESELNA ORGANIZATORKA
WESELNA ORGANIZATORKA

WESELNA ORGANIZATORKA

Wedding planner

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Okres przygotowań do ślubu i wesela to bardzo wyjątkowy czas. Przygotowanie tak ważnej uroczystości wymaga pełnego zaangażowania. Organizatorka weselna, inaczej konsultant ślubny, to zaufana osoba, która w profesjonalny sposób zajmie się zorganizowaniem twojego Wielkiego Dnia. Jestem specjalistą w dziedzinie organizacji ślubów. W oparciu o Wasze potrzeby zorganizuje ceremonię weselną, nie obarczając Was presją przygotowań. W imieniu Pary Młodej kontaktuję się z dostawcami usług ślubnych, negocjuję z nimi korzystne warunki współpracy oraz zapewniam najwyższy standard wykonanych usług. Jestem niewidzialną pomocą weselną, która czuwa nad odpowiednią koordynacją wszystkich szczegółów. Moim priorytetem jest Wasze zadowolenie! Powierzając mi organizację wesela dostaniecie w zamian profesjonalne, indywidualne podejście do ceremonii. Masz już plan na swoje wymarzone wesele, ale nie masz doświadczenia w organizacji? A może potrzebujesz inspiracji i podpowiedzi? Skontaktuj się już dzisiaj! Razem zaplanujemy wyjątkową uroczystość! Jestem po to, aby spełnić marzenia zakochanych.
Przedział cenowy Przedział cenowy
1000 - 1000
Usługi Usługi:
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela Częściowa organizacja ślubu i wesela Koordynacja dnia ślubu Ślub w Plenerze Ślub międzynarodowy Ślubna Strona Internetowa Organizacja rocznicy ślubu Autorki Planer Ślubny – Twój rzetelny Asystent Ślubny https://planer-slubny.pl Sklep z Akcesoriami Ślubnymi http://akcesoriadoslubu.pl
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy dysponują Państwo kontaktami do sprawdzonych usługodawców?

Doświadczenie uczy, że profesjonalnie zorganizowana uroczystość ślubna to również oszczędność dla ślubnych finansów. Szeroka gama usługodawców, z którymi współpracuję, oferuje nowożeńcom atrakcyjne rabaty. Wspólnie znajdziemy interesujące Was rozwiązania, które nie nadszarpną wcześniej ustalonego budżetu ślubnego.

2. Jak wygląda pierwsze spotkanie narzeczonych z konsultantem? Para musi się do niego w jakiś sposób przygotować?

Swoją współpracę z parą narzeczonych rozpoczynam prawie dwugodzinnym wywiadem, zadając pytania otwarte właśnie po to aby mogli rozwinąć swoje wodze fantazji, opowiedzieć jak chcieliby aby ich wesele wyglądało, słucham czego oczekują, notuje i działam. Jeżeli wymarzyliście sobie ślub w romantycznej scenerii, sprostam Waszym oczekiwaniom! Wiem jak z klasą połączyć romantyzm z funkcjonalnymi aspektami wesela. Podczas omawiania planu weselnego chętnie wysłucham Waszych największych fantazji dotyczących ślubu! Połączymy sprawdzone pomysły z niebanalnymi rozwiązaniami. Moim zadaniem jest wyeliminowanie negatywnych emocji i maksymalne odciążenie Pary Młodej ze spraw związanych z organizacją uroczystości. Nie ominie Was jednak magia przygotowań, będziemy w stałym kontakcie, w końcu do Was należą ostateczne decyzje.

Kontakt

KONTAKT

Cała Polska

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Monika