Polecane firmy Zespół i DJ - DJ Jacek Koscianowski
DJ Jacek Koscianowski

DJ Jacek Koscianowski

Zespół i DJ

Lokalizacja Pleszew , Wielkopolskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Nazywam się Jacek Kościanowski. Zaczynałem swoją karierę dość wcześnie mając 17 lat. Przez kolejnych 20 lat miałem przyjemność prowadzić setki a może tysiące różnego rodzaju imprez. W mojej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego rodzaju uroczystości. Czy to mała impreza urodzinowa czy też duże wesele zawsze staram się aby jakość świadczonych przez mnie usług była ta sama. Wiem dobrze o tym, że każda uroczystość jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Dlatego też przed każdą imprezą ustalam dokładnie scenariusz wesela i rodzaj muzyki który tej nocy ma królować na parkiecie. Jestem dj-em który nie tylko puszcza nagrania ale je miksuje dobierając je tak aby na parkiecie nie było przerw pomiędzy piosenkami. Na swoich imprezach staram się grać dużo świeżej radiowej muzyki lat 70-80-90 odpowiednio dostosowanej do gustów uczestników zabawy. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym jak i oświetleniowym. Posiadam ekran LED wbudowany w stół DJ-a z możliwością wyświetlania animacji, inicjałów np pary młodej lub napisów typu Love. W połączeniu z całością oświetlenia wygląda to bardzo nowocześnie i schludnie. Posiadam również dekoracje świetlne aby uroczystość, którą organizujemy miała swój niepowtarzalny klimat oraz jedną z najciekawszych atrakcji nowoczesnego wesela, czyli wytwornicy dymu ciężkiego (taniec w chmurach)
Oferta Dodatkowe usługi
oświetlenie
efekty specjalne
możliwość wyboru muzyki
wodzirej
Przedział cenowy Przedział cenowy
3500 - 5000 PLN
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
DJ
Wodzirej
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować DJ-a/wodzireja/zespół?

Najlepiej 2 lata przed datą planowania uroczystości

2. Czy Młoda Para może zaproponować własną listę piosenek?

Oczywiście tak to w końcu wy znacie najlepiej swoich gości i możecie zasugerować przy czym będą bawić się najlepiej.

3. Czy mają Państwo w ofercie zabawy dla gości?

Tak kilka zabaw integracyjnych dla wszystkich np. budowanie domu dla państwa młodych, jaka to melodia. Pamietajmy jednak że zabawy to tylko mały dodatek a muzyka dobrze podana sama się obroni.

4. Czy w trakcie wesela jest możliwe wprowadzenie modyfikacji playlisty/ piosenek na życzenie?

Tak w końcu jestem po to aby spełniać wasze życzenia.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Oczywiście tak współpracuje z różnymi muzykami i artystami. Muzyka na żywo :Akordeon, gitara akustyczna, saksofon, wokalistka.

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Wielkopolskie

Miasto: Pleszew 63-300

ul. Marszewska 40a/1

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Jacek