Polecane firmy Zespół i DJ - DJ MATEE
DJ MATEE

DJ MATEE

Zespół i DJ

Lokalizacja Koszalin , Zachodniopomorskie
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Ślub i wesele to jeden z najważniejszym momentów w naszym życiu. Osobiście zadbam o oprawę muzyczną waszego wesela tak abyście zapamiętali je do końca życia. Przeprowadzę Was przez tą cudowną noc tanecznym krokiem. Sprawię aby była ona niezapomniana i pełna pozytywnych wrażeń. W zależności od preferencji będziemy się bawić w rytmach lat 60, 70, 80 i 90, jak i współczesnych przebojów, które osobiście uwielbiam. Połączenie starego i nowego to najlepszy scenariusz każdego wesela. Udane wesele to nie tylko dobry Dj ale również dobry Wodzirej. Nie ma dobrej zabawy bez Wodzireja/ konferansjera z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnej energii, co jest podstawą udanej imprezy. Jestem osobą bardzo otwartą i kontaktową, a zabawianie ludzi tak jak muzyka sprawia mi ogromną przyjemność. Pełen parkiet gości daje mi ogromną satysfakcję i do tego zmierzam na każdej imprezie. Wiele lat doświadczenia nie pozwoliło mi się zaszufladkować. Nie gram i nie lubię grać szablonowo – zapewniam indywidualne podejście do każdej imprezy, co czyni ją wyjątkową. Zadzwoń lub umów się na wideokonferencję już dziś!
Oferta Dodatkowe usługi
oświetlenie
Przedział cenowy Przedział cenowy
2000 - 2000
Usługi Usługi:
CIĘŻKI DYM – to istny taniec w chmurach Ciężki dym sprawi, że Wasz pierwszy taniec będzie wyglądał spektakularnie i nieszablonowo. Ten niesamowity efekt „tańca w chmurach” zostaje osiągnięty przez wytwornice niskiego, ciężkiego dymu który unosi się tuż nad ziemią tworząc magię na parkiecie. Jest co całkowicie bezpieczny efekt, który znika w wybranym przez nas momencie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu wizualnego czy zapachowego. DEKORACJA ŚWIATŁEM – niepowtarzalna atmosfera wizualna na weselu Jestem w stanie zaaranżować dowolny kolor oświetlenia na Państwa Sali weselnej. Dekoracja światłem sprawi, że klimat sali będzie spektakularny a Wasze zdjęcia jeszcze piękniejsze. SAKSOFONISTA NA WESELU – to wyjątkowe połączenie muzyki mechanicznej z muzyką na żywo! DJ+saksofonista to wyjątkowe połączenie muzyki mechanicznej z muzyką na żywo. Współpracuję z saksofonistą, który bez wątpienia zapadnie w Waszej pamięci.
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
DJ
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować DJ-a/wodzireja/zespół?

Optymalny termin to rok wcześniej . Zdarzają się jednak sytuacje gdzie termin zostaje wolny bądź z przyczyn losowych zostaje zwolniony dlatego zawsze warto zapytać.

2. Czy Młoda Para może zaproponować własną listę piosenek?

Jeśli chodzi o repertuar muzyczny na weselu to ustalamy go indywidualnie na spotkaniu. Jak najbardziej możecie ingerować w muzykę i przesłać listę ulubionych utworów. To przecież Wasza noc!


3. Czy mają Państwo w ofercie zabawy dla gości?

Konkursy, animacje, zabawy – wszystko to czego nie może zabraknąć na prawdziwym weselu. Są one szerzej omawiane na spotkaniu i to Wy dokonujecie wyboru . Wszystko oczywiście zależy od Waszych preferencji i upodobań.

4. Czy w trakcie wesela jest możliwe wprowadzenie modyfikacji playlisty/ piosenek na życzenie?

Oczywiście, że tak. Jednak jest to wcześniej uzgadniane z Parą Młodą i dostosowane do ich wizji wesela.

5. Czy dostępne są usługi dodatkowe? Jakie?

Tak: Taniec w chmurach tj. ciężki dym Dekoracja światłem Muzyka na żywo – współpraca z saksofonistą

Kontakt

KONTAKT

Województwo: Zachodniopomorskie

Miasto: Koszalin 75-581

ul. Tytusa Chałubińskiego 24

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Mateusz