Polecane firmy Zespół i DJ - Marynowsky & Live act
Marynowsky & Live act

Marynowsky & Live act

Zespół i DJ

Lokalizacja Cała Polska
Telefon POKAŻ TELEFON
Opis

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Agencja Artystyczna Marynowsky & Live Act oferuje profesjonalną obsługę muzyczną każdego wydarzenia. W swojej ofercie posiadamy do wyboru Zespół Muzyczny lub Dj & Live Act. Zajmujemy się wysoką jakością obsługi muzycznej i artystycznej wesel, eventów oraz przyjęć okolicznościowych. Muzycy, z którymi współpracujemy są osobami, które wieloletnią pracą oraz nauką zdobyły swoje doświadczenie. Muzyka to nasza pasja, nasze hobby. Wkładamy dużo serca w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój unikatowy klimat. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.
Oferta Dodatkowe usługi
oświetlenie
dodatkowe instrumenty
Przedział cenowy Przedział cenowy
Usługi Usługi:
* Dj & Live Act, * oświetlenie architektoniczne, * napisy LOVE, * występ saksofonisty na żywo, * uroczysta oprawa muzyczna ceremonii ślubne
Działamy również Działamy w takich obszarach jak:
DJ
Zespół na wesele
Pytania i odpowiedzi

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować DJ-a/wodzireja/zespół?

Jeśli chodzi o popularne terminy w sezonie letnim najlepiej rezerwować nasze usługi z dwuletnim wyprzedzeniem. Im wcześniej dokonana rezerwacja terminu, tym większa szansa, że będzie on dostępny. W sytuacji gdy termin jaki Państwa interesuje jest zajęty, możemy zaproponować inny dostępny termin również w środku tygodnia, ponieważ wesela w tygodniu stają się coraz bardziej popularne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

2. Czy Młoda Para może zaproponować własną listę piosenek?

Oczywiście, istnieje taka możliwość, lecz zdajemy się na własny repertuar, ponieważ z doświadczenia wiemy jaka muzyka sprawdza się na przyjęciu weselnym. Zdajemy sobie sprawę, iż w naszym repertuarze znajdują się utwory, których Państwo Młodzi sobie nie życzą lub takie, które chcą, aby pojawiły się na ich uroczystości, wówczas nie ma problemu na korektę naszego repertuaru. Wtedy prosimy o informację miesiąc przed weselem.

3. Czy mają Państwo w ofercie zabawy dla gości?

Tak, w naszej ofercie posiadamy przygotowane zabawy dla gości podczas imprezy. Mają one charakter zabaw na wysokim poziomie i ze smakiem. Oprócz tego oferujemy kilka zabaw tradycyjnych oczepin.

4. Czy w trakcie wesela jest możliwe wprowadzenie modyfikacji playlisty/ piosenek na życzenie?

Oczywiście, jest taka możliwość, ponieważ jest to wyjątkowy dzień dla Państwa. Kilka tygodni przed terminem uroczystości ustalamy z Młodą Parą repertuar, ale jeżeli podczas wesela jest życzenie o modyfikacji playlisty – nie ma najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi o piosenki na życzenie, gramy je tylko i wyłącznie za zgodą Pary Młodej.

Kontakt

KONTAKT

Wiadomosc WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Adam